Lip Care

32 Products
Filter
sort Recommended has been applied
  • Lip oil charm - Vanilla
    3.9 ml | 1.024,36 €/1 l
  • Lip oil charm - Blueberry
    3.8 ml | 919,74 €/1 l
  • Lip oil - Purple/Red/Pink Cherry/Yellow/Grape

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Lip oil - Clear/Mahogany/Pink/Red/Coral

    Lip oil

    9,99 €

    4 ml | 2.497,50 €/1 l
  • Lip oil - Red/Purple/Pink Cherry/Yellow/Grape

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Lip oil - Pink Cherry/Purple/Red/Yellow/Grape

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Lip oil charm - Light pink/Vanilla
    3.6 ml | 1.109,72 €/1 l
  • Lip oil - Yellow/Purple/Red/Pink Cherry/Grape

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Lip oil - Grape/Purple/Red/Pink Cherry/Yellow

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Lip care kit - Light pink

    Lip care kit

    5,99 €

    6.3 g | 950,79 €/1 kg
  • Lip oil - Mahogany/Clear/Pink/Red/Coral

    Lip oil

    9,99 €

    4 ml | 2.497,50 €/1 l
  • Lip oil - Pink/Clear/Mahogany/Red/Coral

    Lip oil

    9,99 €

    4 ml | 2.497,50 €/1 l
  • Lip oil - Red/Clear/Mahogany/Pink/Coral

    Lip oil

    9,99 €

    4 ml | 2.497,50 €/1 l
  • Lip oil - Coral/Clear/Mahogany/Pink/Red

    Lip oil

    9,99 €

    4 ml | 2.497,50 €/1 l
  • Lip oil keyring - Pink
    1.8 ml | 2.219,44 €/1 l

Lip Care

Explore the ultimate lip care category, including lip serums, lip masks, lip scrubs, lip oils, and lip balms. Make your lips a part of your skincare routine with a wide range of products crafted to keep lips nourished, soft, and radiant, catering to all lip care needs. Make sure to also browse our assortment of lipstick and lip gloss!