Home Fragrance

72 Products
Filter
sort Recommended has been applied
  • Reed diffuser - Neroli Musk
    Deal in the app

    Reed diffuser

    24,99 €

  • Cloche-lid scented candle - Cedarwood Pepper/Patchouli Vetiver/Rose Geranium
    Deal in the app
  • Cloche-lid scented candle - Neroli Musk
    Deal in the app
  • A rectangular product box is standing upright, showcasing its front and left side. Its front displays the "PATCHOULI FIELD" branding and product details, while the visible side lists the scent notes. To the right, a frosted glass candle jar is positioned, containing light-coloured wax and featuring "PATCHOULI FIELD" on its front.
    Deal in the app
  • A red glass fragrance diffuser stands upright, featuring a cylindrical red glass bottle with a white paper label wrapped around the centre and a light-coloured pinewood collar around its neck. Five wooden reeds extend upwards from the top opening and fan outwards.
    Deal in the app

    Reed diffuser

    15,99 €

  • Scented candle in glass holder - Warm Woods/Cashmere Cloud/Vanilla Patchouli
    Deal in the app
  • Scented candle in glass holder - Warm Woods/Vanilla Patchouli/Cashmere Cloud
    Deal in the app
  • Frosted-glass scented candle - Salt Ritual/Patchouli Field/Hinoki Woods/Lavender Mist
    Deal in the app
    125 g | 63,92 €/1 kg
  • Scented candle in glass holder - Sage Serenity/Crisp Cotton/Sublime Patchouli/Vintage Woods
    Deal in the app
  • A scented candle in a frosted amber-brown glass holder stands beside its matching brown cardboard gift box, both facing forwards. The candle holder and the two-piece box feature minimalist labels with the text "WARM ESPRESSO" printed in a clean black font.
    Deal in the app
  • Scented candle in glass holder - Pumpkin Spice/Warm Espresso/Matcha Latte
    Deal in the app
  • Reed diffuser - Sublime Patchouli/Winter's Eve/Sage Serenity/Vintage Woods/Crisp Cotton
    Deal in the app

    Reed diffuser

    15,99 €

  • Cloche-lid scented candle - Patchouli Vetiver/Cedarwood Pepper/Rose Geranium
    Deal in the app
  • Reed diffuser - Cedarwood Pepper/Fig Leaves/Rose Geranium/Patchouli Vetiver
    Deal in the app

    Reed diffuser

    19,99 €

    100 ml | 199,90 €/1 l
  • Reed diffuser - Sage Serenity/Winter's Eve/Sublime Patchouli/Vintage Woods/Crisp Cotton
    Deal in the app

    Reed diffuser

    15,99 €

  • Two-wick scented candle - Sublime Patchouli/Crisp Cotton/Vintage Woods/Yuzu Blossom/Sage Serenity
    Deal in the app
  • Reed diffuser - Fig Leaves/Cedarwood Pepper/Rose Geranium/Patchouli Vetiver
    Deal in the app

    Reed diffuser

    19,99 €

    100 ml | 199,90 €/1 l
  • Scented candle in glass holder - Crisp Cotton/Sage Serenity/Sublime Patchouli/Vintage Woods
    Deal in the app
  • Reed diffuser - Spiced Latte/Cashmere Cloud/Lily Of The Valley/Apple Blush
    Deal in the app

    Reed diffuser

    12,99 €

  • A reed diffuser set featuring a frosted glass bottle, filled with a light-coloured liquid and topped with a light wooden ring, from which several light wooden reeds are extending. Alongside, a rectangular light beige box displays 'PATCHOULI FIELD' vertically, along with scent notes and the 100 ml volume.
    Deal in the app
    100 ml | 199,90 €/1 l
  • A black glass dropper bottle is standing upright, facing front, displaying a white rectangular label with the black text "CRISP COTTON" and "SCENTED OIL". The bottle features a black screw-on cap integrated with a rubber bulb dropper.
    Deal in the app

    Scented oil

    7,99 €

    30 ml | 266,33 €/1 l
  • Two-wick scented candle - Crisp Cotton/Sublime Patchouli/Vintage Woods/Yuzu Blossom/Sage Serenity
    Deal in the app
  • Scented candle in glass holder - Matcha Latte/Warm Espresso/Pumpkin Spice
    Deal in the app
  • A reed diffuser set featuring a tall, textured white box with embossed lettering, a clear glass refill bottle containing a light yellow liquid, and a ribbed glass vessel with a metallic silver lid holding several black reeds fanning outwards.
    Deal in the app
    H&M Premium Selection
  • A light grey, square paper pouch containing scented wardrobe fresheners is shown from the front, displaying a textured surface. The pouch features the vertical text "PAPYRUS OUD" printed on the left side and "Scented wardrobe fresheners 6 pcs" on the upper right.
    Deal in the app
    6 pcs | 1,67 €/pc
  • Reed diffuser - Lemon Verde/Vanilla Patchouli
    Deal in the app

    Reed diffuser

    14,99 €

  • Reed diffuser - Vintage Woods/Winter's Eve/Sublime Patchouli/Sage Serenity/Crisp Cotton
    Deal in the app

    Reed diffuser

    15,99 €

  • Scented candle in glass holder - Sublime Patchouli/Sage Serenity/Crisp Cotton/Vintage Woods
    Deal in the app
  • Scented candle in glass holder - Cashmere Cloud/Warm Woods/Vanilla Patchouli
    Deal in the app
  • Lava stone diffuser set - Rich Mahogany
    Deal in the app
  • Scented candle in glass holder - Vanilla Patchouli/Warm Woods/Cashmere Cloud
    Deal in the app
  • A black glass dropper bottle stands upright, facing forward, featuring a minimalist white rectangular label with the text "SUBLIME PATCHOULI" and "SCENTED OIL" printed in black. The bottle is fitted with a matching black dropper cap.
    Deal in the app

    Scented oil

    7,99 €

    30 ml | 266,33 €/1 l
  • Wood-lid scented candle - Sublime Patchouli/Crisp Cotton/Vintage Woods/Sage Serenity
    Deal in the app
  • 3-pack scented cards - Cedarwood Zen/Yuzu Blossom/Velvet Pistachio/Sublime Patchouli/Sundried Linen
    Deal in the app
    3 pcs | 2,66 €/pc
  • Lava-stone diffuser - Rich Mahogany
    Deal in the app
    15 ml | 932,67 €/1 l
  • Two-wick scented candle - Vintage Woods/Sublime Patchouli/Crisp Cotton/Yuzu Blossom/Sage Serenity
    Deal in the app

Home Fragrance

Set the mood for your home with our range of home fragrances. Choose from diffusers to place around the home for a subtle hint of scent or go for stronger room sprays and scented candles. Discover reed diffusers in plenty of fresh scents for the bathroom or find musky, deeper scents for the bedroom and living room. Give your hallway a spritz of room spray to welcome guests into your home. Discover sets of diffusers and sprays with your favourite scent or browse our bath and shower accessories.