Skin Care Products

69 Products
Filter
sort Recommended has been applied
  • Lost In Vetiver hand wash - Lost In Vetiver
    Deal in the app
    315 ml | 15,84 €/1 l
  • Cotton Blues hand wash - Cotton Blues
    Deal in the app
    315 ml | 15,84 €/1 l
  • Rose In Bloom hand wash - Rose In Bloom
    Deal in the app
    315 ml | 15,84 €/1 l
  • A black mulberry silk hairband is presented FRONT, featuring a rectangular shape and a prominent loop section of a hook and loop fastening centered on its surface.
    Deal in the app
    H&M Premium Selection
  • Rose Quartz Gua Sha - Pink
    Deal in the app
  • Lip oil charm - Vanilla
    Deal in the app
    3.9 ml | 1.024,36 €/1 l
  • Beauty headband - White/Spotted
    Deal in the app
  • Lip oil charm - Blueberry
    Deal in the app
    3.8 ml | 919,74 €/1 l
  • 24-day beauty advent calendar - Pink/Red
    Deal in the app
  • 6-pack styling hair clips - Light pink/Beige
    Deal in the app
    6 pcs | 0,83 €/pc
  • Animal-shaped wash mitt - Light beige/Bear
    Deal in the app
  • A black hairband is presenting its front view. It is crafted from a soft, fluffy fabric, and its curve is displaying a segmented, puffy design.
    Deal in the app
  • Hand lotion - Patchouli Field
    Deal in the app

    Hand lotion

    7,99 €

    300 ml | 26,63 €/1 l
  • Night Scoop lip mask - Strawberry & Cream
    Deal in the app
    16 g | 374,38 €/1 kg
  • 2-pack styling hair clips - Brown/Tortoiseshell pattern/Silver-coloured/Gold-coloured/Silver-coloured
    Deal in the app
    2 pcs | 4,00 €/pc
  • 6-pack styling hair clips - Gold-coloured/Silver-coloured
    Deal in the app
    6 pcs | 1,33 €/pc
  • Lip oil - Pink Cherry/Yellow/Purple/Red/Grape
    Deal in the app

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Fruit Capture lip oil - Watermelon
    Deal in the app
    3.4 ml | 1.467,65 €/1 l
  • Fearless Optimist shimmering body oil - Fearless Optimist Bronze/Fearless Optimist Golden
    Deal in the app
    100 ml | 129,90 €/1 l
  • Twist & Treat lip mask - Peach/Pear
    Deal in the app
    10 g | 499,00 €/1 kg
  • Lip oil - Yellow/Pink Cherry/Purple/Red/Grape
    Deal in the app

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Tweezers - Pink
    Deal in the app

    Tweezers

    5,99 €

  • 2-pack styling hair clips - Silver-coloured/Brown/Tortoiseshell pattern/Gold-coloured/Silver-coloured
    Deal in the app
    2 pcs | 4,00 €/pc
  • Mini lip oil trio - Pink/Light pink/Purple
    Deal in the app
    3.9 ml | 511,97 €/1 l
  • A pink plush headband with scalloped padding is shown front-on, displaying its bubbly, rounded structure. The product is presented with a decorative cardboard tag shaped like a pink soft-serve ice cream cone attached at the top centre.
    Deal in the app
  • Lip oil - Purple/Pink Cherry/Yellow/Red/Grape
    Deal in the app

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • Eyebrow tweezer set - Pink/Grey
    Deal in the app
    3 pcs | 3,33 €/pc
  • A white gift set presents an open box, displaying a rectangular hand soap bar and a hand cream squeeze tube nestled inside. Both the box and the products feature vertical "SALT RITUAL" branding, along with scent descriptions and product details on their front surfaces.
    Deal in the app
    50 ml | 179,90 €/1 l
  • Lip oil - Clear/Mahogany/Pink/Red/Coral
    Deal in the app

    Lip oil

    9,99 €

    4 ml | 2.497,50 €/1 l
  • 2-pack styling hair clips - Gold-coloured/Silver-coloured/Brown/Tortoiseshell pattern/Silver-coloured
    Deal in the app
    2 pcs | 4,00 €/pc
  • Lip oil - Red/Pink Cherry/Yellow/Purple/Grape
    Deal in the app

    Lip oil

    2,99 €

    15 ml | 199,33 €/1 l
  • A set of four hair clips is shown from the front, with each clip featuring a silver-toned metal alligator base attached to a wavy, slightly sheer plastic embellishment. The decorative pieces are presented in pastel shades of peach, pink, lavender and light green, reflecting an ice cream-inspired design.
    Deal in the app
    4 pcs | 1,25 €/pc
  • 6-pack beauty hair clips - Dusty blue/Silver-coloured
    Deal in the app
    6 pcs | 1,00 €/pc
  • 5-pack scented lip masks - Multi-coloured
    Deal in the app
    13.5 g | 740,00 €/1 kg
  • Two shimmering lip glosses with gold-coloured caps are resting inside a clear, heart-shaped plastic bauble alongside a fluffy pink pom-pom and a gold-tone metal clasp. A pink satin ribbon is tied in a bow at the top loop of the container.
    Deal in the app
    4.2 ml | 951,19 €/1 l
  • Silk sleep mask - Brown/Leopard print
    Deal in the app
    H&M Premium Selection

Skin Care Products

Give your self-care routine a helping hand with our skincare collection. Whether you’re searching for a hydrating day cream, or want to introduce night cream into your beauty regime, our edit is here to unleash your healthiest skin. Designed to treat your delicate under-eye area, our silky serums help to brighten skin and reduce puffiness. When it comes to weekend pamper sessions, browse a range of invigorating face masks and sheet masks.