Placemats & Onderzetters

35 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 4 linnen glasonderzetters - Beige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 4 linnen glasonderzetters

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4 stuks | € 2,00/stuk
  • Set van 2 linnen placemats - Beige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 linnen placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 linnen placemats - Beige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 linnen placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • 4-pack marble coasters - Beige
    -20%

    4-pack marble coasters

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 2 ronde placemats - Lichtbeige/Bruin/Wit
    -20%

    Set van 2 ronde placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 ronde placemats - Bruin/Lichtbeige/Wit
    -20%

    Set van 2 ronde placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 placemats van linnenmix - Taupe/Donkerbruin/Lichtbeige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 placemats van linnenmix

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
  • Set van 2 placemats van linnenmix - Donkerbruin/Taupe/Lichtbeige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 placemats van linnenmix

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
  • Vier donkergroene placemats van katoenen canvas liggen plat in een frontaal aanzicht, gerangschikt in twee licht versprongen paren om hun brede randen en de hemstitch-afwerking langs de binnenranden te tonen.
    -20%

    Set van 4 katoenen placemats

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Set van 2 placemats van linnenmix - Lichtbeige/Taupe/Donkerbruin
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 placemats van linnenmix

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
  • Set van 4 katoenen placemats - Lichtbeige/Donkergroen/Dusty blauw/Donkerrood/Dusty geel/Wit
    -20%

    Set van 4 katoenen placemats

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Marmeren flesonderzetter - Donkerbruin/gemarmerd
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren flesonderzetter

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Set van 4 katoenen placemats - Dusty blauw/Donkergroen/Lichtbeige/Donkerrood/Dusty geel/Wit
    -20%

    Set van 4 katoenen placemats

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Set van 4 damasten placemats - Donkergroen/Dusty geel/Wit/Lichtgreige
    -20%

    Set van 4 damasten placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 4 strooien placemats - Lichtbeige
    -20%

    Set van 4 strooien placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Vier donkerrode placemats van katoencanvas liggen plat en met de voorzijde naar boven, gerangschikt in twee gestapelde paren. Elke rechthoekige placemat heeft een brede zoom van 2,5 cm met verfijnde zoomsteekdetails langs de binnenrand.
    -20%

    Set van 4 katoenen placemats

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Set van 4 katoenen placemats - Dusty geel/Donkergroen/Lichtbeige/Dusty blauw/Donkerrood/Wit
    -20%

    Set van 4 katoenen placemats

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Set van 4 katoenen placemats - Wit/Donkergroen/Lichtbeige/Dusty blauw/Donkerrood/Dusty geel
    -20%

    Set van 4 katoenen placemats

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Set van 4 damasten placemats - Dusty geel/Donkergroen/Wit/Lichtgreige
    -20%

    Set van 4 damasten placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 4 damasten placemats - Wit/Donkergroen/Dusty geel/Lichtgreige
    -20%

    Set van 4 damasten placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 4 damasten placemats - Lichtgreige/Donkergroen/Dusty geel/Wit
    -20%

    Set van 4 damasten placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk

Placemats & Onderzetters

Placemats en onderzetters zijn onmisbaar voor je eettafel en voegen direct iets extra's toe aan je diners. Onze onderzetters en placemats zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren - van aardse groene tinten tot licht turquoise - en zien er fantastisch uit op getextureerde tafelkleden en tafellopers. Maak je geüpgrade diner ensemble af door onze stijlvolle karaffen en kannen te bekijken of blader door onze nieuwste bestek sets.