Gordijnen

208 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Breed black-outgordijn - Beige/Greige
    250x250 cm
    -20%

    Breed black-outgordijn

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

  • Set van 2 black-outgordijnen - Beige/Greige
    140x250 cm
    -20%

    Set van 2 black-outgordijnen

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

    2 stuks | € 20,00/stuk
  • Set van 2 black-outgordijnen - Beige/Wit
    140x250 cm
    -20%

    Set van 2 black-outgordijnen

    Kortingsprijs€ 79,20Originele prijs€ 99,00

    2 stuks | € 39,60/stuk
  • Lang breed black-outgordijn - Beige/Greige
    250x300 cm
    -20%

    Lang breed black-outgordijn

    Kortingsprijs€ 56,00Originele prijs€ 69,99

  • Breed gordijn - Taupe/Wit/Beige/Licht kakigroen
    280x250 cm
    -20%

    Breed gordijn

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Breed gordijn van linnenmix - Beige/Beige/Grijs/Wit
    250x250 cm
    -20%

    Breed gordijn van linnenmix

    Kortingsprijs€ 44,00Originele prijs€ 54,99

  • Set van 2 gordijnen - Taupe/Licht kakigroen/Wit/Beige
    120x250 cm
    -20%

    Set van 2 gordijnen

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Breed gordijn - Wit/Taupe/Beige/Licht kakigroen
    280x250 cm
    -20%

    Breed gordijn

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Breed black-outgordijn - Beige/Wit/Donkergrijs
    250x250 cm
    -20%

    Breed black-outgordijn

    Kortingsprijs€ 79,20Originele prijs€ 99,00

  • Breed black-outgordijn - Greige/Beige
    250x250 cm
    -20%

    Breed black-outgordijn

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

  • Cafégordijn van linnenmix - Wit
    250x75 cm
    -20%

    Cafégordijn van linnenmix

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Lang breed gordijn - Gebroken wit/Dusty taupe
    250x300 cm
    -20%

    Lang breed gordijn

    Kortingsprijs€ 56,00Originele prijs€ 69,99

  • Breed gordijn van linnenmix - Beige/Beige/Grijs/Wit
    250x250 cm
    -20%

    Breed gordijn van linnenmix

    Kortingsprijs€ 44,00Originele prijs€ 54,99

  • Breed gordijn - Beige/Taupe/Wit/Licht kakigroen
    280x250 cm
    -20%

    Breed gordijn

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Lang breed black-outgordijn - Beige gemêleerd/Lichtgrijs
    250x300 cm
    -20%

    Lang breed black-outgordijn

    Kortingsprijs€ 64,00Originele prijs€ 79,99

  • Set van 2 geweven gordijnen - Dusty taupe/Gebroken wit
    140x250 cm
    -20%

    Set van 2 geweven gordijnen

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

    2 stuks | € 20,00/stuk
  • Cafégordijn van linnenmix - Wit
    250x75 cm
    -20%

    Cafégordijn van linnenmix

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Set van 2 black-outgordijnen - Lichttaupe/Lichtgreige
    140x250 cm
    -20%

    Set van 2 black-outgordijnen

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Lang breed gordijn - Taupe/Wit/Licht kakigroen/Beige
    300x300 cm
    -20%

    Lang breed gordijn

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Set van 2 gordijnen van linnenmix - Taupe/Grijs/Beige/Beige/Wit
    120x250 cm
    -20%

    Set van 2 gordijnen van linnenmix

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

    2 stuks | € 20,00/stuk
  • Breed gordijn - Wit
    280x250 cm
    -20%

    Breed gordijn

    Kortingsprijs€ 28,00Originele prijs€ 34,99

  • Breed black-outgordijn - Wit/Beige/Donkergrijs
    250x250 cm
    -20%

    Breed black-outgordijn

    Kortingsprijs€ 79,20Originele prijs€ 99,00

  • Lang breed gordijn - Dusty taupe/Gebroken wit
    250x300 cm
    -20%

    Lang breed gordijn

    Kortingsprijs€ 56,00Originele prijs€ 69,99

  • Breed linnen gordijn - Taupe/Wit
    250x250 cm
    -20%
    H&M Premium Selection

    Breed linnen gordijn

    Kortingsprijs€ 79,20Originele prijs€ 99,00

  • Set van 2 bouclégordijnen - Greige/Beige
    140x250 cm
    -20%

    Set van 2 bouclégordijnen

    Kortingsprijs€ 79,20Originele prijs€ 99,00

    2 stuks | € 39,60/stuk
  • Lang breed gordijn - Wit/Taupe/Licht kakigroen/Beige
    300x300 cm
    -20%

    Lang breed gordijn

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

Gordijnen

Gordijnen kunnen de sfeer in elke woonkamer maken of breken. Geef je ramen een stijlvolle uitstraling met onze collectie betaalbare en trendy gordijnen. Maak je keuze uit fluweel, linnen en andere materialen in neutrale kleuren die overal bij passen.