Servies & Tafelgerei

475 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Pompoenvormige mok - Oranje/pompoen
    -20%

    Pompoenvormige mok

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • 4-pack marble coasters - Beige
    -20%

    4-pack marble coasters

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Ovaal bordje van marmer - Lichtbeige/gemarmerd
    -20%

    Ovaal bordje van marmer

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

  • Houten serveerplank - Donkerbruin
    -20%

    Houten serveerplank

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Een crèmekleurige keramische serveerschaal heeft een organisch, asymmetrisch ontwerp met twee compartimenten, weergegeven vanuit een top-down aanzicht. Een gebogen scheidingswand splitst het kleinere bovenste gedeelte van het grotere onderste gedeelte en benadrukt een gladde, glanzende afwerking.
    -20%

    Terracotta opdienschaal

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Set van 4 keramieken mokken - Donkerbruin/beige/Dusty roze/bleekroze/Dusty blauw/marineblauw
    -20%

    Set van 4 keramieken mokken

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Keramieken beker - Taupe/Beige/Abrikoos
    -20%

    Keramieken beker

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Vier mokken van steengoed zonder oor staan naast elkaar, van voren gericht, en tonen een kleurverloop van zachtroze naar diep pruimkleurig. Elke mok heeft een rustieke, afgeronde vorm met een unieke, gemêleerde reactieve glazuurlaag die zorgt voor een gespikkelde, getextureerde uitstraling.
    -20%

    Set van 4 keramieken mokken

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Marmeren opdienbord - Lichtbeige
    -20%

    Marmeren opdienbord

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Keramieken beker - Beige/Taupe/Abrikoos
    -20%

    Keramieken beker

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Houten serveerplank - Donkerbruin
    -20%

    Houten serveerplank

    Kortingsprijs€ 28,00Originele prijs€ 34,99

  • Marmeren taartplateau - Lichtbeige
    -20%

    Marmeren taartplateau

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Een rechthoekig marmeren dienblad wordt getoond, met een donkerbruine kleur en verfijnde witte en lichtere bruine aders. Het vormt een ondiepe, rechthoekige bak en heeft subtiel afgeronde buitenhoeken.
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren dienblad

    Kortingsprijs€ 48,00Originele prijs€ 59,99

  • Een rechthoekige houten dienblad toont een middelbruine afwerking met een zichtbare houtnerf. Het heeft lage, verhoogde zijkanten en licht verlengde, gebogen korte uiteinden.
    -20%

    Houten dienblad

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Set van 2 ronde placemats - Lichtbeige/Bruin/Wit
    -20%

    Set van 2 ronde placemats

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Katoenen tafelkleed - Lichtbeige/Donkerbruin/Wit/Donkergroen/Dusty geel/Dusty blauw/Donkerrood
    150x240 cm
    -20%

    Katoenen tafelkleed

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Houten opdienschaal - Donkerbruin
    -20%

    Houten opdienschaal

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Grote marmeren opdienschaal - Beige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Grote marmeren opdienschaal

    Kortingsprijs€ 48,00Originele prijs€ 59,99

  • Marmeren botervloot - Lichtbeige/gemarmerd
    -20%

    Marmeren botervloot

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

Servies & Tafelgerei

Creëer een mooie en trendy tafel met ons schitterende servies. Kies uit karaffen, glazen en servies uit onze uitgebreide en prachtige collectie stijlvolle en verfijnde items - ontworpen om van diners en dagelijkse maaltijden een succes te maken. Klassiek houten kommen, leuke zout- en pepersets en porseleinen borden met print zorgen voor een persoonlijk touch.