Home Fragrance

73 Products
Filter
sort Recommended has been applied
  • Two-wick scented candle - Yuzu Blossom/Sublime Patchouli/Vintage Woods/Crisp Cotton/Sage Serenity
    -20% in the app
    582 g | 34,35 €/1 kg
  • Scented candle in glass holder - Vintage Woods/Sage Serenity/Sublime Patchouli/Crisp Cotton
    -20% in the app
  • 3-pack scented cards - Sublime Patchouli/Cedarwood Zen/Yuzu Blossom/Velvet Pistachio/Sundried Linen
    -20% in the app
    3 pcs | 2,66 €/pc
  • Scented candle in glass holder - Matcha Latte/Warm Espresso/Pumpkin Spice
    -20% in the app
  • 3-pack scented cards - Sundried Linen/Cedarwood Zen/Yuzu Blossom/Velvet Pistachio/Sublime Patchouli
    -20% in the app
    3 pcs | 2,66 €/pc
  • 6-pack scented reeds - Fig Leaves/Cedarwood Pepper/Rose Geranium
    -20% in the app
    6 pcs | 1,67 €/pc
  • Frosted-glass scented candle - Patchouli Field/Salt Ritual/Hinoki Woods/Lavender Mist
    -20% in the app
    125 g | 63,92 €/1 kg
  • Two-wick scented candle - Sage Serenity/Sublime Patchouli/Vintage Woods/Crisp Cotton/Yuzu Blossom
    -20% in the app
  • A reed diffuser set featuring a tall, textured white box with embossed lettering, a clear glass refill bottle containing a light yellow liquid, and a ribbed glass vessel with a metallic silver lid holding several black reeds fanning outwards.
    -20% in the app
    H&M Premium Selection
  • Reed diffuser - Vanilla Patchouli/Lemon Verde
    -20% in the app

    Reed diffuser

    14,99 €

  • Reed diffuser - Sage Serenity/Sublime Patchouli/Winter's Eve/Vintage Woods/Crisp Cotton
    -20% in the app

    Reed diffuser

    15,99 €

  • Scented candle in glass holder - Vanilla Patchouli/Warm Woods/Cashmere Cloud
    -20% in the app
  • Reed diffuser - Lily Of The Valley/Spiced Latte/Cashmere Cloud/Apple Blush
    -20% in the app

    Reed diffuser

    12,99 €

  • A bottle of scented oil stands upright, facing forward, featuring a dark black glass body and a matching black dropper cap. A white rectangular label is affixed to the front, displaying the text "SAGE SERENITY" and "SCENTED OIL" in black lettering.
    -20% in the app

    Scented oil

    7,99 €

    30 ml | 266,33 €/1 l
  • A bottle of scented oil stands upright, facing forward, showcasing a dark, glossy black glass body with a matching black dropper cap. A white rectangular label is affixed to the front, displaying the text "VINTAGE WOODS" and "SCENTED OIL" in a clean, black serif font.
    -20% in the app

    Scented oil

    7,99 €

    30 ml | 266,33 €/1 l
  • 6-pack scented wardrobe fresheners - Salted Sea/Papyrus Oud
    -20% in the app
    6 pcs | 1,67 €/pc
  • A light grey, square paper pouch containing scented wardrobe fresheners is shown from the front, displaying a textured surface. The pouch features the vertical text "PAPYRUS OUD" printed on the left side and "Scented wardrobe fresheners 6 pcs" on the upper right.
    -20% in the app
    6 pcs | 1,67 €/pc
  • Incense holder and sticks - Papyrus Oud
    -20% in the app
    12 g | 1.082,50 €/1 kg
  • A scented candle in a clear, ribbed glass jar filled with cream-coloured wax and topped with a polished silver lid is standing next to its minimalist white packaging box. The front-facing box features the embossed text "RICH AMBER" on its upper section.
    -20% in the app
    H&M Premium Selection
  • Showing a front view, a candle in a clear, vertically ribbed glass vessel stands upright, displaying cream-coloured wax inside. The container is topped with a flat, polished silver-toned lid featuring a small central knob.
    -20% in the app
    H&M Premium Selection
  • Reed diffuser - Rose Geranium/Cedarwood Pepper/Patchouli Vetiver
    -20% in the app

    Reed diffuser

    19,99 €

    100 ml | 199,90 €/1 l
  • Scented candle in glass holder - Cashmere Cloud/Warm Woods/Vanilla Patchouli
    -20% in the app
  • Cloche-lid scented candle - Rose Geranium/Patchouli Vetiver/Cedarwood Pepper
    -20% in the app
  • Wood-lid scented candle - Crisp Cotton/Sublime Patchouli/Vintage Woods/Sage Serenity
    -20% in the app
  • Frosted-glass scented candle - Hinoki Woods/Salt Ritual/Patchouli Field/Lavender Mist
    -20% in the app
    125 g | 63,92 €/1 kg
  • A front-facing view shows a scented candle standing beside its square white packaging box. The candle features a vertically ribbed glass jar filled with cream-coloured wax and topped with a polished silver lid, while the textured box displays debossed lettering reading "RICH AMBER."
    -20% in the app
    H&M Premium Selection
  • A scented candle in a ribbed clear glass jar with a reflective metallic lid stands next to its textured white packaging box, both facing front. The square box features debossed lettering reading "DARK PATCHOULI" and small printed details near the bottom, presenting a clean, minimalist design.
    -20% in the app
    H&M Premium Selection
  • A reed diffuser set is displayed front-facing, comprising a white textured box with embossed "DARK PATCHOULI" text on the left, a clear plastic refill bottle containing pale yellow liquid in the centre, and a ribbed clear glass vessel with a polished silver-toned lid holding five black diffuser reeds on the right.
    -20% in the app
    H&M Premium Selection
  • Reed diffuser - Apple Blush/Spiced Latte/Cashmere Cloud/Lily Of The Valley
    -20% in the app

    Reed diffuser

    12,99 €

  • A Hinoki Woods scented candle set is showcasing its product packaging and candle jar. The light green rectangular box is positioned upright, displaying "HINOKI WOODS" vertically on its left side and the fragrance notes "cypress pine," "eucalyptus grass," and "cedarwood vetiver" on its front. The coordinating frosted light green glass candle jar is placed next to the box, containing light-coloured wax and featuring "HINOKI WOODS" printed on its front.
    -20% in the app
  • Scented wardrobe bar - Dark Patchouli
    -20% in the app
  • Wood-lid scented candle - Vintage Woods/Sublime Patchouli/Crisp Cotton/Sage Serenity
    -20% in the app
  • 6-pack scented reeds - Cedarwood Pepper/Fig Leaves/Rose Geranium
    -20% in the app
    6 pcs | 1,67 €/pc
  • Wood-lid scented candle - Sage Serenity/Sublime Patchouli/Crisp Cotton/Vintage Woods
    -20% in the app
  • Frosted-glass scented candle - Lavender Mist/Salt Ritual/Patchouli Field/Hinoki Woods
    -20% in the app
    125 g | 63,92 €/1 kg
  • Reed diffuser - Patchouli Vetiver/Cedarwood Pepper/Rose Geranium
    -20% in the app

    Reed diffuser

    19,99 €

    100 ml | 199,90 €/1 l

Home Fragrance

Set the mood for your home with our range of home fragrances. Choose from diffusers to place around the home for a subtle hint of scent or go for stronger room sprays and scented candles. Discover reed diffusers in plenty of fresh scents for the bathroom or find musky, deeper scents for the bedroom and living room. Give your hallway a spritz of room spray to welcome guests into your home. Discover sets of diffusers and sprays with your favourite scent or browse our bath and shower accessories.