Spara i Favoriter Tekopp i stengods med reaktiv glaseringTekopp i stengods med reaktiv glasering7,99 €
Spara i Favoriter 2-pack bordstablett i linneH&M Premium Selection2-pack bordstablett i linne18,99 €2 st. | 9,50 €/st.
Spara i Favoriter 4-pack bestickfodral i linneH&M Premium Selection4-pack bestickfodral i linne18,99 €4 st. | 4,75 €/st.
Spara i Favoriter 2-pack bordstablett i linneH&M Premium Selection2-pack bordstablett i linne18,99 €2 st. | 9,50 €/st.
Spara i Favoriter 4-pack glasunderlägg i linneH&M Premium Selection4-pack glasunderlägg i linne8,99 €4 st. | 2,25 €/st.
50x70 cmSpara i Favoriter 2-pack våfflad kökshandduk2-pack våfflad kökshandduk8,99 €2 st. | 4,50 €/st.