48x48 cmSpara i Favoriter 2-pack kuddfodral i bomull2-pack kuddfodral i bomull6,99 €2 st. | 3,50 €/st.
45x60 cmSpara i Favoriter 2-pack kökshandduk i linmix2-pack kökshandduk i linmix8,99 €2 st. | 4,50 €/st.+4
Spara i Favoriter 2-pack örngott i bomullssatinH&M Premium Selection2-pack örngott i bomullssatin19,99 €2 st. | 10,00 €/st.
Spara i Favoriter 4-pack tygservetter med broderi4-pack tygservetter med broderi13,99 €4 st. | 3,50 €/st.