Kaffehörnan
Doftljus i glasbehållare
14,99 €
Vägghylla i trä
99,00 €
Kopp och fat i stengods
9,99 €
5-delat matcha-set
49,99 €
Tekanna i glas
29,99 €
Liten burk i rostfritt stål
19,99 €
Matcha-set i glas
24,99 €
Tekanna i glas
29,99 €
Kopp och fat i stengods
9,99 €
Doftljus i glasbehållare
14,99 €
Tekopp i stengods
12,99 €
Tekopp i stengods
12,99 €
Vägghylla i trä
59,99 €
Doftljus i glasbehållare
14,99 €
Mugg i stengods
7,99 €
Vägghylla i metall
99,00 €
Kaffemått med påsklämma
5,99 €
Sil i rostfritt stål
9,99 €
Kaffepress i glas
29,99 €
Mugg i stengods
7,99 €
- 4 st. | 15,00 €/st.
Mugg i stengods
7,99 €
Putsduk för glas
13,99 €
Doftljus i glasbehållare
14,99 €
Vägghylla i trä
99,00 €
Kopp och fat i stengods
9,99 €
5-delat matcha-set
49,99 €
Tekanna i glas
29,99 €
Liten burk i rostfritt stål
19,99 €
Matcha-set i glas
24,99 €
Tekanna i glas
29,99 €
Kopp och fat i stengods
9,99 €
Doftljus i glasbehållare
14,99 €
Kaffekanna i glas
29,99 €
Kaffekopp med fat
19,99 €
Tekopp med fat
24,99 €
Tekopp i stengods
12,99 €
Tekopp i stengods
12,99 €
Vägghylla i trä
59,99 €
Doftljus i glasbehållare
14,99 €
Mugg i stengods
7,99 €
Vägghylla i metall
99,00 €
Kaffemått med påsklämma
5,99 €
Sil i rostfritt stål
9,99 €
Kaffepress i glas
29,99 €
4-pack tekopp i stengods
39,99 €
4 st. | 10,00 €/st.4-pack assiett i stengods
29,99 €
4 st. | 7,50 €/st.4-pack mugg i stengods
29,99 €
4 st. | 7,50 €/st.Mugg i stengods
7,99 €
- 4 st. | 15,00 €/st.
Mugg i stengods
7,99 €
Putsduk för glas
13,99 €

