Gifts for her
6-pack stylinghårspännen
7,99 €
6 st. | 1,33 €/st.Stickade dra-på-shorts
19,99 €
Stickad off shoulder-tröja
19,99 €
- H&M Premium Selection
Enkelknäppt kavaj i ullmix
119,00 €
Kofta med spetskanter
24,99 €
6-pack stylinghårspännen
6,99 €
6 st. | 1,17 €/st.Handlotion
7,99 €
300 ml | 26,63 €/1 lKrinklad jacka med dragsko
31,99 €
Stickad tröja med V-ringning
29,99 €
- H&M Premium Selection
Axelremsväska i läder
159,00 €
Strukturmönstrad necessär
19,99 €
Matcha-set i glas
24,99 €
Minivas i rostfritt stål
14,99 €
Löparhandskar
19,99 €
- 55x55 cm
Löparhalsduk i bomull
12,99 €
- 50x70 cm
- H&M Premium Selection
- H&M Premium Selection
Scrunchie i siden
14,99 €
Oversized stickad tröja
24,99 €
Pilejacka
22,99 €
- 10 ml | 199,80 €/1 l
- 9 ml | 177,56 €/1 l
5-pack doftande läppmask
9,99 €
13.5 g | 740,00 €/1 kg- 4.2 ml | 951,19 €/1 l
Stickad tröja med raglanärm
29,99 €
Lurviga tofflor
14,99 €
4-delat set med sminkborstar
19,99 €
4 st. | 5,00 €/st.- H&M Premium Selection
Uppladdningsbar bordslampa
49,99 €
- 50x140 cm
Studs
4,99 €
- H&M Premium Selection
- H&M Premium Selection
Spelkort med ask i marmor
49,99 €
Trio med ansiktsstift
14,99 €
8.5 g | 1 763,53 €/1 kg12-dagars skönhetskalender
39,99 €
4-pack räfflade coupeglas
24,99 €
4 st. | 6,25 €/st.- H&M Premium Selection
Dressad byxa i ullmix
119,00 €
- H&M Premium Selection
Polotröja i sidenmix
79,99 €
- H&M Premium Selection
Örngott och sovmask i siden
44,99 €
Båtringad trikåtröja
19,99 €

