Spara i Favoriter 2-pack serveringsfat i porslin2-pack serveringsfat i porslin14,99 €2 st. | 7,50 €/st.
Spara i Favoriter 4-pack tygservetter i linmixH&M Premium Selection4-pack tygservetter i linmix18,99 €4 st. | 4,75 €/st.+3
Spara i Favoriter 2-pack mönstrad tekopp i porslin2-pack mönstrad tekopp i porslin17,99 €2 st. | 9,00 €/st.
Spara i Favoriter 4-pack bordstablett i damast4-pack bordstablett i damast18,99 €4 st. | 4,75 €/st.+1
Spara i Favoriter 2-pack smörkniv i rostfritt stål2-pack smörkniv i rostfritt stål9,99 €2 st. | 5,00 €/st.
Spara i Favoriter 2-pack förrättstallrik i porslin2-pack förrättstallrik i porslin9,99 €2 st. | 5,00 €/st.