Bordsdekorationer
- 2 st. | 4,50 €/st.
Bordsduk i damast
54,99 €
Mönstrad bordsduk i linmix
37,99 €
Rutig bordsduk i bomull
37,99 €
2-pack mattallrik i stengods
19,99 €
Smörbytta i rostfritt stål
19,99 €
- 4 st. | 3,50 €/st.
4-pack vinglas
19,99 €
4 st. | 5,00 €/st.- 2 st. | 7,50 €/st.
Broderad bordslöpare i satin
13,99 €
Hopfällbar juldekoration
9,99 €
4-pack tunna tumblerglas
19,99 €
4 st. | 5,00 €/st.Bordsduk i damast
37,99 €
Serveringsfat i porslin
19,99 €
Serveringsfat i porslin
19,99 €
4-pack tunna vinglas
24,99 €
4 st. | 6,25 €/st.16-pack bestickset
99,00 €
Vinkaraff på fot
14,99 €



























