4 ks | 0,75 €/ks
Beauty Treats
- 36 ks | 0,11 €/ks
Farby na tvár
6,99 €
4.5 g | 1 553,33 €/1 kg- 70 ks | 0,04 €/ks
- 9 ks | 0,55 €/ks
Falošná krv
3,99 €
10 ml | 399,00 €/1 l- 3.8 ml | 788,16 €/1 l
- 2 ks | 3,00 €/ks
Kozmetická čelenka
3,99 €
- 2 ks | 2,50 €/ks
- 3.9 ml | 896,15 €/1 l
- 24 ks | 0,29 €/ks
- 24 ks | 0,25 €/ks
Adventný beauty kalendár
32,99 €
- 3 ks | 1,00 €/ks
- 2.2 ml | 1 134,09 €/1 l
Sprej na vlasy a telo
4,99 €
100 ml | 49,90 €/1 l- 4 ks | 1,00 €/ks
- 4.3 ml | 580,23 €/1 l
4-dielna súprava hubiek
4,99 €
4 ks | 1,25 €/ks

