Uložiť medzi Obľúbené Hodvábna čiapka na ochranu vlasovH&M Premium SelectionHodvábna čiapka na ochranu vlasov29,99 €
Uložiť medzi Obľúbené Beauty Setter sypký fixačný púderBeauty Setter sypký fixačný púder12,99 €5.5 g | 2 361,82 €/1 kg+1
Uložiť medzi Obľúbené Balenie 2 kaderníckych sponiek do vlasovBalenie 2 kaderníckych sponiek do vlasov6,99 €2 ks | 3,50 €/ks
Uložiť medzi Obľúbené Základná súprava na líčenie tváre a očíZákladná súprava na líčenie tváre a očí29,99 €
Uložiť medzi Obľúbené Beauty Setter sypký fixačný púderBeauty Setter sypký fixačný púder12,99 €5.5 g | 2 361,82 €/1 kg+1
Uložiť medzi Obľúbené Strengthening Nail Shield spevňujúci lak na nechtyStrengthening Nail Shield spevňujúci lak na nechty7,99 €10 ml | 799,00 €/1 l
Uložiť medzi Obľúbené Gélový vrchný lak na nechtyGélový vrchný lak na nechty7,99 €10 ml | 799,00 €/1 l
Uložiť medzi Obľúbené Fearless Optimist trblietavý telový olejFearless Optimist trblietavý telový olej12,99 €100 ml | 129,90 €/1 l
Uložiť medzi Obľúbené Balenie 2 malých štipcov do vlasovBalenie 2 malých štipcov do vlasov4,99 €2 ks | 2,50 €/ks
Uložiť medzi Obľúbené Darčeková súprava mydla a krému na rukyDarčeková súprava mydla a krému na ruky16,99 €50 ml | 169,90 €/1 l+1
Uložiť medzi Obľúbené A.S.A.P. Quick Dry lak na nechtyA.S.A.P. Quick Dry lak na nechty6,99 €10.5 ml | 665,71 €/1 l+3
Uložiť medzi Obľúbené Mark My Lips ceruzka na peryMark My Lips ceruzka na pery5,99 €1.2 g | 4 991,67 €/1 kg+4