Uložiť medzi Obľúbené Konferenčný stolík z nehrdzavejúcej oceleKonferenčný stolík z nehrdzavejúcej ocele289,00 €
60x60 cmUložiť medzi Obľúbené Obliečka na vankúš z ľanovej zmesiObliečka na vankúš z ľanovej zmesi20,99 €
140x250 cmUložiť medzi Obľúbené Balenie 2 závesov z ľanovej zmesiBalenie 2 závesov z ľanovej zmesi89,99 €2 ks | 45,00 €/ks
140x300 cmUložiť medzi Obľúbené Balenie 2 extra dlhých závesov z ľanovej zmesiBalenie 2 extra dlhých závesov z ľanovej zmesi109,00 €2 ks | 54,50 €/ks
200x300 cmUložiť medzi Obľúbené Veľký štruktúrovaný jutový koberecVeľký štruktúrovaný jutový koberec229,00 €
Uložiť medzi Obľúbené Balenie 6 tvarovaných kužeľovitých sviečokBalenie 6 tvarovaných kužeľovitých sviečok18,99 €420 g | 45,21 €/1 kg
Uložiť medzi Obľúbené Hrnček na matchu s reaktívnou glazúrouHrnček na matchu s reaktívnou glazúrou6,99 €
Uložiť medzi Obľúbené Trojdielna kameninová súprava na servírovanie vínaTrojdielna kameninová súprava na servírovanie vína26,99 €
Uložiť medzi Obľúbené Bavlnený poťah na vankúš 40 × 60 cmARKETBavlnený poťah na vankúš 40 × 60 cm39,00 €
50x50 cmUložiť medzi Obľúbené Obliečka na vankúš z bavlnenej vlny 50x50 cmARKETObliečka na vankúš z bavlnenej vlny 50x50 cm39,00 €
Uložiť medzi Obľúbené Súprava obliečok na jednolôžko s volánovým lemomSúprava obliečok na jednolôžko s volánovým lemom37,99 €+1
Uložiť medzi Obľúbené Súprava saténových obliečok na jednolôžkoH&M Premium SelectionSúprava saténových obliečok na jednolôžko44,99 €+4
Uložiť medzi Obľúbené Súprava saténových obliečok na jednolôžkoSúprava saténových obliečok na jednolôžko37,99 €
Uložiť medzi Obľúbené Súprava mušelínových obliečok na jednolôžkoSúprava mušelínových obliečok na jednolôžko44,99 €+10
Uložiť medzi Obľúbené Súprava saténových obliečok na jednolôžkoH&M Premium SelectionSúprava saténových obliečok na jednolôžko44,99 €+4
Uložiť medzi Obľúbené Nočná košeľa z praného ľanuH&M Premium SelectionNočná košeľa z praného ľanu49,99 €
Uložiť medzi Obľúbené Nočná košeľa z praného ľanuH&M Premium SelectionNočná košeľa z praného ľanu49,99 €
Uložiť medzi Obľúbené Súprava bavlnených obliečok na jednolôžkoSúprava bavlnených obliečok na jednolôžko22,99 €+3