Bathroom Accessories

54 Products
Filter
sort Recommended has been applied
    • Wooden tray - Brown - 1
    • Wooden tray - Brown - 2
    • Wooden tray - Brown - 3
    • Wooden tray - Brown - 4
    -15%

    Wooden tray

    Discounted price€12.75Normal price€14.99

    • Stoneware tray - Light beige - 1
    • Stoneware tray - Light beige - 2
    • Stoneware tray - Light beige - 3
    • Stoneware tray - Light beige - 4
    -15%

    Stoneware tray

    Discounted price€5.95Normal price€6.99

    • A black hairband is presenting its front view. It is crafted from a soft, fluffy fabric, and its curve is displaying a segmented, puffy design. - 1
    • A black hairband is curving upwards, presenting its front design of four rounded, puffy segments along its top arch, all in soft, fluffy fabric. - 2
    -15%

    Fluffy beauty hairband

    Discounted price€3.40Normal price€3.99

    • Wooden organiser - Dark brown - 1
    • Wooden organiser - Dark brown - 2
    • Wooden organiser - Dark brown - 3
    • Wooden organiser - Dark brown - 4
    -15%

    Wooden organiser

    Discounted price€34.00Normal price€39.99

    • Stoneware soap dispenser - Light beige - 1
    • Stoneware soap dispenser - Light beige - 2
    • Stoneware soap dispenser - Light beige - 3
    • Stoneware soap dispenser - Light beige - 4
    -15%

    Stoneware soap dispenser

    Discounted price€8.50Normal price€9.99

    • Hand lotion - Hinoki Woods/Patchouli Field/Lavender Mist/Salt Ritual - 1
    • Hand lotion - Hinoki Woods/Patchouli Field/Lavender Mist/Salt Ritual - 2
    • Hand lotion - Hinoki Woods/Patchouli Field/Lavender Mist/Salt Ritual - 3
    • Hand lotion - Hinoki Woods/Patchouli Field/Lavender Mist/Salt Ritual - 4
    -15%

    Hand lotion

    Discounted price€6.80Normal price€7.99

    300 ml | €22.67/1 l
    • Metal cotton pad holder - Light beige - 1
    • Metal cotton pad holder - Light beige - 2
    • Metal cotton pad holder - Light beige - 3
    • Metal cotton pad holder - Light beige - 4
    -15%

    Metal cotton pad holder

    Discounted price€5.10Normal price€5.99

    • Padded beauty headband - Light yellow/Gingham check - 1
    • Padded beauty headband - Light yellow/Gingham check - 2
    • Padded beauty headband - Light yellow/Gingham check - 3
    -15%

    Padded beauty headband

    Discounted price€4.25Normal price€4.99

    • Stoneware toothbrush mug - Light beige/Dark mole - 1
    • Stoneware toothbrush mug - Light beige/Dark mole - 2
    • Stoneware toothbrush mug - Light beige/Dark mole - 3
    • Stoneware toothbrush mug - Light beige/Dark mole - 4
    -15%

    Stoneware toothbrush mug

    Discounted price€5.10Normal price€5.99

    • The rectangular metal caddy features a shiny, open-wire design with rounded corners, showing a slatted base and parallel bars forming its sides, presented from a 3/4 front view. - 1
    • A rectangular stainless steel wire soap dish with rounded corners is shown from a top-down view, holding a rectangular bar of soap. A textured metal safety razor is resting horizontally on top of the soap bar, showcasing the dish’s size and utility. - 2
    • A rectangular metal rack is shown from an elevated, angled perspective, featuring a base of parallel bars and vertical side bars. It is made from shiny silver-toned metal with a rounded top frame. - 3
    -15%

    Stainless steel soap dish

    Discounted price€6.80Normal price€7.99

    • A pink plush headband with scalloped padding is facing forward, displaying its bubbly, rounded structure. The product is presented with a decorative cardboard tag shaped like a pink soft-serve ice cream cone attached at the top centre. - 1
    • A pink headband showcases its complete circular form, boasting a sequence of soft, cushioned sections along its top curve and sleek tapered ends. - 2
    • A light pink padded headband is displaying a soft, plush fabric with a scalloped, bubble-like design. The close-up, angled view is highlighting the rounded, segmented padding that creates a wavy outer silhouette. - 3
    -15%

    Padded beauty headband

    Discounted price€4.25Normal price€4.99

    • Wooden table mirror - Brown - 1
    • Wooden table mirror - Brown - 2
    • Wooden table mirror - Brown - 3
    -15%

    Wooden table mirror

    Discounted price€42.50Normal price€49.99

    • Detangling hair comb - Light pink - 1
    -15%

    Detangling hair comb

    Discounted price€4.25Normal price€4.99

    • An oval glass jar displays a translucent amber hue when viewed from the front. It comes with a matching flat lid, topped with a small, cylindrical knob centrally positioned. - 1
    • An oval glass jar displays a translucent amber hue when viewed from the front. It comes with a matching flat lid, topped with a small, cylindrical knob centrally positioned. - 2
    • Oval glass jar featuring a lid with a knob. The transparent brown glass jar displays its elongated oval shape, and the matching lid fits snugly on top with a small, round knob centrally placed. - 3
    -15%

    Lidded oval glass jar

    Discounted price€15.30Normal price€17.99

    • A cylindrical soap dispenser featuring a brown marble body with diverse earthy tones and lighter speckled patterns. A gleaming chrome pump mechanism tops it off, with its spout extending horizontally forward. - 1
    • A cylindrical soap dispenser made of brown and beige brecciated marble is sitting on a sink ledge, featuring a polished chrome-finished pump mechanism at the top. - 2
    • A three-piece bathroom accessory set, crafted from brown marble with lighter flecks and darker veins, is slightly angled to the right. It showcases a soap dispenser with a silver-toned pump and a cylindrical tumbler, all resting on an oval marble tray. Additionally, there's a separate silver-toned metal stand with a circular top, sitting on a round marble base. - 3
    • Two soap dispensers are standing frontally. Each dispenser features a cylindrical body made of brown marble with varying natural patterns and a chrome pump mechanism on top. - 4
    • This soap dispenser features a cylindrical body crafted from brown marble, showcasing dark brown veining and speckles. It is topped with a chrome-plated pump mechanism, complete with an angled spout extending forward. - 5
    -15%

    Marble soap dispenser

    Discounted price€25.50Normal price€29.99

    • Metal cotton-bud dispenser - Light beige - 1
    • Metal cotton-bud dispenser - Light beige - 2
    • Metal cotton-bud dispenser - Light beige - 3
    -15%

    Metal cotton-bud dispenser

    Discounted price€11.05Normal price€12.99

    • Ruffled beauty headband - Black/Dark cerise - 1
    -15%
    H&M Premium Selection

    Ruffled beauty headband

    Discounted price€12.75Normal price€14.99

    • A frosted glass reed diffuser bottle is standing, featuring a distinctive stepped base and the text "HINOKI WOODS" printed on its front. It is filled with a light-coloured liquid and capped by a light wooden collar, from which several wooden reeds are extending vertically. A coordinating rectangular box is standing upright to the left, displaying product branding and scent details. - 1
    • A frosted glass reed diffuser bottle is standing, featuring a distinctive stepped base and the text "HINOKI WOODS" printed on its front. It is filled with a light-coloured liquid and capped by a light wooden collar, from which several wooden reeds are extending vertically. A coordinating rectangular box is standing upright to the left, displaying product branding and scent details. - 2
    • A scented oil diffuser featuring a frosted glass bottle with a light green hue, displaying "HINOKI WOODS" on its front. A light-coloured wooden collar is resting on the bottle's opening, from which several wooden reeds are emerging upwards. - 3
    • A frosted glass reed diffuser bottle is standing, featuring a distinctive stepped base and the text "HINOKI WOODS" printed on its front. It is filled with a light-coloured liquid and capped by a light wooden collar, from which several wooden reeds are extending vertically. A coordinating rectangular box is standing upright to the left, displaying product branding and scent details. - 4
    • The diffuser boasts a frosted pale green cylindrical glass bottle with a subtly wider, stepped base. It's crowned with a light wood, dome-shaped cap, from which several light-coloured reeds extend through a central silver-coloured ring. "HINOKI WOODS" is prominently displayed on the bottle's front. - 5
    • A 100 ml frosted glass bottle containing scented oil, adorned with a wooden ring around its opening. Wooden reeds extend from the bottle, visibly absorbing the oil. - 6
    -15%

    Frosted-glass reed diffuser

    Discounted price€17.00Normal price€19.99

    100 ml | €170.00/1 l
    • A natural off-white sachet, crafted from a linen weave, is showcasing its front with a small loop handle at the top. It rests beside its light green packaging box, which displays the product name and fragrance varieties on its front surface. - 1
    • A natural off-white sachet, crafted from a linen weave, is showcasing its front with a small loop handle at the top. It rests beside its light green packaging box, which displays the product name and fragrance varieties on its front surface. - 2
    • A rectangular sachet is positioned at an angle, showcasing its front. It is crafted from an off-white linen weave fabric, and a small fabric loop is affixed to its top edge. - 3
    • A natural off-white sachet, crafted from a linen weave, is showcasing its front with a small loop handle at the top. It rests beside its light green packaging box, which displays the product name and fragrance varieties on its front surface. - 4
    • The product showcases its fragrance options on a light grey, textured paper, detailing three numbered scent profiles: '01 cypress pine', '02 eucalyptus grass', and '03 cedarwood vetiver'. - 5
    -15%

    Scented sachet

    Discounted price€6.80Normal price€7.99

    • Wet & Dry hairbrush - Light pink - 1
    • Wet & Dry hairbrush - Light pink - 2
    -15%

    Wet & Dry hairbrush

    Discounted price€8.50Normal price€9.99

    • A dark brown cylindrical stoneware mug is presented from the front, featuring a subtly textured, matte glazed finish and a clean, straight-sided design. - 1
    • A dark brown glazed stoneware toothbrush holder with a simple cylindrical shape is shown from the front. A beige toothbrush with white toothpaste is balanced horizontally across the top rim of the holder. - 2
    • A front-facing view displays a dark brown glazed stoneware bathroom set, comprising a cylindrical soap dispenser with a black pump, and a cylindrical toothbrush mug, both set on an oval tray with a low rim. - 3
    • A dark brown glazed stoneware toothbrush mug is showcasing its cylindrical shape from a front-facing angle, featuring a matte, subtly textured surface. - 4
    -15%

    Stoneware toothbrush mug

    Discounted price€5.10Normal price€5.99

    • Hand lotion - Patchouli Field/Hinoki Woods/Lavender Mist/Salt Ritual - 1
    • Hand lotion - Patchouli Field/Hinoki Woods/Lavender Mist/Salt Ritual - 2
    • Hand lotion - Patchouli Field/Hinoki Woods/Lavender Mist/Salt Ritual - 3
    • Hand lotion - Patchouli Field/Hinoki Woods/Lavender Mist/Salt Ritual - 4
    -15%

    Hand lotion

    Discounted price€6.80Normal price€7.99

    300 ml | €22.67/1 l
    • Tail hair comb - Light pink - 1
    -15%

    Tail hair comb

    Discounted price€4.25Normal price€4.99

    • Toothbrush mug - Light pink - 1
    • Toothbrush mug - Light pink - 2
    • Toothbrush mug - Light pink - 3
    • Toothbrush mug - Light pink - 4
    -15%

    Toothbrush mug

    Discounted price€8.50Normal price€9.99

    • Round brush - Light pink - 1
    • Round brush - Light pink - 2
    -15%

    Round brush

    Discounted price€8.50Normal price€9.99

    • A reed diffuser set features a frosted light blue glass bottle filled with scented oil, adorned with a light wooden ring around its neck. Several light wooden reeds extend from the bottle. To the left, a matching light blue rectangular box showcases product details, including "LAVENDER MIST" and "100 ml 3.4 fl. oz.". - 1
    • A reed diffuser set features a frosted light blue glass bottle filled with scented oil, adorned with a light wooden ring around its neck. Several light wooden reeds extend from the bottle. To the left, a matching light blue rectangular box showcases product details, including "LAVENDER MIST" and "100 ml 3.4 fl. oz.". - 2
    • A diffuser is showcasing a light blue frosted glass bottle with a slightly wider base, featuring "LAVENDER MIST" on its front. A natural wooden cap fits snugly over the bottle's opening, from which several wooden reeds extend upwards. - 3
    • A reed diffuser set features a frosted light blue glass bottle filled with scented oil, adorned with a light wooden ring around its neck. Several light wooden reeds extend from the bottle. To the left, a matching light blue rectangular box showcases product details, including "LAVENDER MIST" and "100 ml 3.4 fl. oz.". - 4
    • A light blue, textured paper is displaying black text, which is appearing in three numbered sections. Each numbered section is being separated by a horizontal dash and is listing two words. - 5
    • A reed diffuser showcasing a frosted light blue glass bottle, with a subtly darker base and "LAVENDER MIST" emblazoned on the front. A natural wood top with visible grain covers the bottle's opening, from which several light-coloured reeds extend through a silver-coloured ring insert. - 6
    -15%

    Frosted-glass reed diffuser

    Discounted price€17.00Normal price€19.99

    100 ml | €170.00/1 l
    • A reed diffuser set featuring a frosted glass bottle, filled with a light-coloured liquid and topped with a light wooden ring, from which several light wooden reeds extend. Alongside, a rectangular light beige box displays 'PATCHOULI FIELD' vertically, along with scent notes and the 100 ml volume. - 1
    • A reed diffuser set featuring a frosted glass bottle, filled with a light-coloured liquid and topped with a light wooden ring, from which several light wooden reeds extend. Alongside, a rectangular light beige box displays 'PATCHOULI FIELD' vertically, along with scent notes and the 100 ml volume. - 2
    • A scented oil diffuser showcasing a frosted glass bottle, viewed from the front, containing a yellowish liquid and labeled "PATCHOULI FIELD". A light wooden collar sits atop the bottle's opening, with several light-coloured wooden reeds extending from it. - 3
    • A reed diffuser set featuring a frosted glass bottle, filled with a light-coloured liquid and topped with a light wooden ring, from which several light wooden reeds extend. Alongside, a rectangular light beige box displays 'PATCHOULI FIELD' vertically, along with scent notes and the 100 ml volume. - 4
    • A diffuser is showcasing a frosted amber glass container with a light-coloured wooden top, angled slightly to the right. Several light-coloured reeds are emerging from a silver-coloured metal ring set into the wooden top, and "PATCHOULI FIELD" is printed on the container. - 5
    • A scented oil is contained in a frosted glass bottle, featuring a wooden ring around its opening. Several wooden reeds are extending from the bottle, which is also indicating a 100 ml volume. - 6
    -15%

    Frosted-glass reed diffuser

    Discounted price€17.00Normal price€19.99

    100 ml | €170.00/1 l
    • A reed diffuser is prominently displaying a frosted glass bottle, with "SALT RITUAL" printed on its front. A light-toned wooden ring is capping the bottle's opening, from which several thin wooden reeds are extending upwards. A rectangular product box, featuring "SALT RITUAL" branding and scent details, is standing upright beside the diffuser. - 1
    • A reed diffuser is prominently displaying a frosted glass bottle, with "SALT RITUAL" printed on its front. A light-toned wooden ring is capping the bottle's opening, from which several thin wooden reeds are extending upwards. A rectangular product box, featuring "SALT RITUAL" branding and scent details, is standing upright beside the diffuser. - 2
    • A front-facing frosted glass diffuser bottle is featuring a wooden ring around its opening. Several wooden reeds are extending upwards from the opening, and the words 'SALT RITUAL' are visible on the front of the bottle. - 3
    • A reed diffuser is prominently displaying a frosted glass bottle, with "SALT RITUAL" printed on its front. A light-toned wooden ring is capping the bottle's opening, from which several thin wooden reeds are extending upwards. A rectangular product box, featuring "SALT RITUAL" branding and scent details, is standing upright beside the diffuser. - 4
    • A front view of a scented oil diffuser is showcasing a frosted glass bottle containing a light-coloured liquid, with the words "SALT RITUAL" visible on its front. A natural wood grain ring is encircling the bottle's opening, from which several thin, light-coloured wooden reeds are extending upwards. - 5
    -15%

    Frosted-glass reed diffuser

    Discounted price€17.00Normal price€19.99

    100 ml | €170.00/1 l
    • Hand lotion - Lavender Mist/Hinoki Woods/Patchouli Field/Salt Ritual - 1
    • Hand lotion - Lavender Mist/Hinoki Woods/Patchouli Field/Salt Ritual - 2
    • Hand lotion - Lavender Mist/Hinoki Woods/Patchouli Field/Salt Ritual - 3
    • Hand lotion - Lavender Mist/Hinoki Woods/Patchouli Field/Salt Ritual - 4
    -15%

    Hand lotion

    Discounted price€6.80Normal price€7.99

    300 ml | €22.67/1 l

Bathroom Accessories

From everyday essentials to the finishing touches, explore our range of bathroom accessories. Optimise your storage space with a bathroom organiser – easily group similar items such as all toiletries, bath towels and cleaning products together, placing the most used items nearer the top. Find matching soap dispensers, toothbrush holders and toilet brush holders in neutral shades of grey and white, or add a pop of colour with bright colours and patterned designs. Add the finishing touch with our selection of shower curtains.