Babykläder Nyfödda
Kort pyjamasoverall i bomull
79,99 kr.
2-delat bomullsset
199,00 kr.
2-delat sweatshirtset
179,00 kr.
2-pack pyjamasoverall med fötter
249,00 kr.
2 st. | 124,50 kr./st.Stickad romper i bomull
249,00 kr.
Romper i bomullsmuslin
199,00 kr.
5-pack kort pyjamasoverall i bomull
449,00 kr.
5 st. | 89,80 kr./st.Romper i denim
299,00 kr.
Hängselshorts i bomull
179,00 kr.
2-pack romper med volanger
229,00 kr.
2 st. | 114,50 kr./st.2-pack body i bomullspointelle
149,00 kr.
2 st. | 74,50 kr./st.2-delat set med tröja och shorts
99,00 kr.
Bodyklänning med volanger
179,00 kr.
2-delat set med tröja och shorts
99,00 kr.
2-delat bomullsset
199,00 kr.
2-delat bomullsset med tryck
149,00 kr.
2-delat bomullsset
299,00 kr.
Hängselshorts i bomull
179,00 kr.
2-pack pointellebody
149,00 kr.
2 st. | 74,50 kr./st.Finstickad romper
229,00 kr.
- H&M Adorables
Bomullsbyxa med lös passform
199,00 kr.
3-delat set i bomullstrikå
149,00 kr.
Ribbat set i bomull
149,00 kr.
- H&M Adorables
2-delat broderat bomullsset
399,00 kr.
Babykläder Nyfödda
Våra babykläder för nyfödda är perfekta för att göra det så bekvämt som möjligt för din lilla älskling. Oavsett om du söker presenter eller behöver uppdatera basgarderoben, har vi en mängd alternativ för att hjälpa nyblivna föräldrar komma igång. Det är busenkelt att börja dagen med bodys för nyfödda liksom även klänningar, shorts eller koftor för nyfödda i drömmiga färger och mjuka material. Vi har också mysiga sovplagg och ytterkläder för nyfödda som du kan utforska.




