Gifts for her
- H&M Premium Selection
Halsvärmare i kashmir
549,00 kr.
Trio med ansiktsstift
179,00 kr.
8.5 g | 21 058,82 kr./1 kgDoftljus med kupa
199,00 kr.
6-pack doftande läppglans
79,99 kr.
9 ml | 1 777,56 kr./1 l- H&M Premium Selection
6-pack metalltärning med ask i marmor
399,00 kr.
5-pack doftande läppglans
99,00 kr.
10 ml | 1 980,00 kr./1 lOversized stickad tröja
299,00 kr.
Topp med halvpolo och knappar
249,00 kr.
Smyckeskrin i linne
399,00 kr.
- H&M Premium Selection
Topp i silkesmix med polokrage
899,00 kr.
4-pack vinglas
199,00 kr.
4 st. | 49,75 kr./st.Doftljus med trälock
129,00 kr.
- H&M Premium Selection
Scrunchie i siden
179,00 kr.
Skål på fot i rostfritt stål
99,00 kr.
Stickade dra-på-shorts
249,00 kr.
Doftljus med kupa
249,00 kr.
Rutig pyjamas i bomullssatin
399,00 kr.
Boxig sminkväska
299,00 kr.
Uppladdningsbar bordslampa
279,00 kr.
- H&M Premium Selection
Oversized kofta i ull
1 299,00 kr.
Stickad kofta i viskosmix
199,00 kr.
Kofta med spetskanter
299,00 kr.
Stickad tröja med raglanärm
299,00 kr.
Gua Sha-verktyg
179,00 kr.
5-pack doftande läppmask
99,00 kr.
13.5 g | 7 333,33 kr./1 kg- 20 g | 4 950,00 kr./1 kg
Pilejacka
249,00 kr.
Löparhandskar
249,00 kr.
- 55x55 cm
Löparhalsduk i bomull
149,00 kr.
- 50x50 cm
Lurvigt kuddfodral
149,00 kr.
- 50x140 cm
Vattenavvisande vadderad halsduk
299,00 kr.
Night Iris EdP
179,00 kr.
50 ml | 3 580,00 kr./1 l4-delat set med sminkborstar
199,00 kr.
4 st. | 49,75 kr./st.Randig pyjamas i lyocell och satin
399,00 kr.
Bomullspyjamas med broderie anglaise
499,00 kr.
Strukturmönstrad necessär
199,00 kr.
Crinkled drawstring-detail jacket
349,00 kr.
Benvärmare i mohairmix för träning
349,00 kr.
Värmande träningsbalaklava i mohairmix
349,00 kr.
Stickad tröja med polokrage
249,00 kr.
Uppladdningsbar bordslampa
499,00 kr.
6-pack stylinghårspännen
69,99 kr.
6 st. | 11,67 kr./st.6-pack stylinghårspännen
79,99 kr.
6 st. | 13,33 kr./st.Långa örhängen
179,00 kr.
Långa örhängen
179,00 kr.
4-pack tunna vinglas
249,00 kr.
4 st. | 62,25 kr./st.

