Accessoarer För Flicka 2–8 ÅR
6-pack hårspänne
59,99 kr.
6 st. | 10,00 kr./st.Fingervantar med applikation
99,00 kr.
Diadem med applikationer
59,99 kr.
3-pack hårspänne med flätad detalj
69,99 kr.
3 st. | 23,33 kr./st.3-pack hårklämma med flätad detalj
69,99 kr.
3 st. | 23,33 kr./st.Crossbody-väska med tryckt motiv
99,00 kr.
2-delat maskeradset med fladdermustema
179,00 kr.
Hårspänne med löshår
99,00 kr.
4-pack hårspänne
49,99 kr.
4 st. | 12,50 kr./st.Vattenflaska med tryck
99,00 kr.
Ribbstickad beanie
89,99 kr.
2-delat maskeradset
179,00 kr.
Vattenflaska med tryck
99,00 kr.
3-delat smyckesset
129,00 kr.
Lurviga öronmuffar
149,00 kr.
Väskdekoration
129,00 kr.
Väskdekoration
129,00 kr.
Lagningslapp för ytterplagg
39,99 kr.
Diadem med applikationer
49,99 kr.
Regnbågsformad axelremsväska
179,00 kr.
2-delat set med beanie och tubhalsduk
179,00 kr.
Diadem med fläta
99,00 kr.
Crossbody-väska med tryckt motiv
99,00 kr.
4-delat hårset med applikationer
69,99 kr.
Paraply med tryck
129,00 kr.
Accessoarer För Flicka 2–8 ÅR
Oavsett om hon ska på kalas eller du är ute efter presentidéer har vi ett brett spektrum av accessoarer för flickor så att du kan hitta något som reflekterar hennes unika personlighet. Vi har smycken för flickor samt mysiga mössor, handskar och halsdukar i matchande nyanser och print. När det handlar om håraccessoarer för flickor har vi allt hon behöver, från hårspännen, scrunchies och ultratrendiga diadem. Vi har även ryggsäckar och små väskor för flickor – perfekta att packa både smått och gott i under hennes nästa äventyr.


