Accessoarer För Flicka 2–8 ÅR
Väskdekoration
129,00 kr.
- H&M Adorables
Hårspänne med linnerosett
129,00 kr.
Hjärtformad crossbody-väska
179,00 kr.
Ribbstickad halsduk med huva
179,00 kr.
Brett diadem
99,00 kr.
2-pack scrunchie med rosett
59,99 kr.
2 st. | 30,00 kr./st.Halsband
69,99 kr.
2-delat smyckesset med pärlor
99,00 kr.
Hårspänne med broderad rosett
99,00 kr.
2-piece jewellery set
129,00 kr.
Kylväska för barn
149,00 kr.
- ARKET
Keps i manchester
290,00 kr.
6-pack mini-stryklapp
149,00 kr.
6 st. | 24,83 kr./st.2-pack hårspänne med pärlor
129,00 kr.
2 st. | 64,50 kr./st.Ryggsäck med motiv
249,00 kr.
4-delat hårset med applikationer
69,99 kr.
Hjärtformad crossbody-väska
179,00 kr.
Väskdekoration
129,00 kr.
Maskeradstav
69,99 kr.
Solhatt i bomull
149,00 kr.
- ARKET
Scarf i bomull
190,00 kr.
4-pack hårsnoddar med applikationer
59,99 kr.
4 st. | 15,00 kr./st.2-delat smyckesset med pärlor
99,00 kr.
Väskdekoration med gosedjur
129,00 kr.
Rund crossbody-väska
179,00 kr.
Ryggsäck med motiv
299,00 kr.
Accessoarer För Flicka 2–8 ÅR
Oavsett om hon ska på kalas eller du är ute efter presentidéer har vi ett brett spektrum av accessoarer för flickor så att du kan hitta något som reflekterar hennes unika personlighet. Vi har smycken för flickor samt mysiga mössor, handskar och halsdukar i matchande nyanser och print. När det handlar om håraccessoarer för flickor har vi allt hon behöver, från hårspännen, scrunchies och ultratrendiga diadem. Vi har även ryggsäckar och små väskor för flickor – perfekta att packa både smått och gott i under hennes nästa äventyr.




