50x70 cm
Gifts for her
Shaker i rostfritt stål
199,00 kr.
- H&M Premium Selection
Doftljus i räfflad glasbehållare
399,00 kr.
- 70x140 cm
Handlotion
79,99 kr.
300 ml | 266,63 kr./1 lLjussläckare i rostfritt stål
179,00 kr.
Ishink i rostfritt stål
399,00 kr.
3-delat barset
299,00 kr.
- 50x50 cm
Lurvigt kuddfodral
249,00 kr.
4-pack räfflade coupeglas
249,00 kr.
4 st. | 62,25 kr./st.5-delat matcha-set
499,00 kr.
Morgonrock i muslin
299,00 kr.
Stor ljusstake i metall
399,00 kr.
Flaskkork i rostfritt stål
149,00 kr.
- H&M Premium Selection
Set med flasktillbehör i marmor
399,00 kr.
Bordsspegel i trä
499,00 kr.
- H&M Premium Selection
Large fluted-glass scented candle
599,00 kr.
4-pack räfflade vinglas
249,00 kr.
4 st. | 62,25 kr./st.Kandelaber i rostfritt stål
399,00 kr.
Matcha-set i glas
249,00 kr.
4-pack höga coupeglas
199,00 kr.
4 st. | 49,75 kr./st.Vinkylare i rostfritt stål
399,00 kr.
4-pack tunna coupeglas
249,00 kr.
4 st. | 62,25 kr./st.4-pack drinkpinnar i rostfritt stål
199,00 kr.
4 st. | 49,75 kr./st.

