Håraccessoarer
Vågig hårklämma
99,00 kr.
2-pack hårspänne KPop Demon Hunters
59,99 kr.
2 st. | 30,00 kr./st.Hårklämma
99,00 kr.
Scrunchie med berlock
49,99 kr.
3-pack mönstrad scrunchie
39,99 kr.
3 st. | 13,33 kr./st.4-pack stylinghårspänne
39,99 kr.
4 st. | 10,00 kr./st.Brett diadem
99,00 kr.
Mönstrad hårklämma
59,99 kr.
Brett diadem
149,00 kr.
Vågigt diadem
69,99 kr.
- H&M Studio
Meshscarf med spetskant
349,00 kr.
- H&M Premium Selection
Scrunchie i siden
179,00 kr.
Stor scrunchie
79,99 kr.
Hårklämma
99,00 kr.
Hårklämma
99,00 kr.
4-pack hårspänne
49,99 kr.
4 st. | 12,50 kr./st.Utsmyckad hårklämma
69,99 kr.
Hårklämma
59,99 kr.
Hårnål
99,00 kr.
Plisserad scrunchie
149,00 kr.
Mönstrad scrunchie
149,00 kr.
Brett hårband med passpoal
99,00 kr.
Hårklämma
99,00 kr.
2-pack blomformad hårklämma
99,00 kr.
2 st. | 49,50 kr./st.Vadderat diadem i satin
69,99 kr.
Hårklämma
99,00 kr.
Håraccessoarer
Gör varje dag till en bra hårdag med våra håraccessoarer. Välj 90-talsinspirerade hårklämmor, fjärilsclips och scrunchies i siden — sätt upp håret och fäst för att skapa enkla frisyrer — eller komplettera din festlook med eleganta diadem och iögonfallande hårrosetter. Upptäck håraccessoarer för bröllopet med våra pärlprydda diadem och hårklämmor med strass, och matcha dem med passande smycken. Håll dig sval på sommaren med vårt sortiment av sjalar i olika mönster och hitta ännu fler sätt att komplettera din look med våra hattar.




