PreviousNextTallenna suosikkeihin Glued 4 Brows & Edges 2in1 Gelgot2bGlued 4 Brows & Edges 2in1 Gel7,49 €16 ml | 468,13 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glued Water Resistant Spiking Gelgot2bGlued Water Resistant Spiking Gel7,49 €150 ml | 49,93 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glued 4 Brows & Edges 2in1 Gel Waterproofgot2bGlued 4 Brows & Edges 2in1 Gel Waterproof7,49 €16 ml | 468,13 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Gotgloss Shine Primergot2bGotgloss Shine Primer6,99 €150 ml | 46,60 €/1 lLoppuunmyyty