PreviousNextTallenna suosikkeihin Glaze Craze Tinted Lip SerumLANEIGEGlaze Craze Tinted Lip Serum23,99 €12 ml | 1 999,17 €/1 l+5
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Sleeping MaskLANEIGELip Sleeping Mask25,99 €20 g | 1 299,50 €/1 kg+1
PreviousNextTallenna suosikkeihin Bouncy & firm Mini Skin SetLANEIGEBouncy & firm Mini Skin Set28,99 €3 kpl | 9,66 €/kpl
PreviousNextTallenna suosikkeihin Donut Delight Lip Serum DuoLANEIGEDonut Delight Lip Serum Duo40,99 €2 kpl | 20,50 €/kpl
PreviousNextTallenna suosikkeihin Cream Skin Cerapeptide™ MistLANEIGECream Skin Cerapeptide™ Mist12,99 €30 ml | 433,00 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glaze Craze Tinted Lip SerumLANEIGEGlaze Craze Tinted Lip Serum23,99 €12 ml | 1 999,17 €/1 l+5
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glaze Craze Tinted Lip SerumLANEIGEGlaze Craze Tinted Lip Serum23,99 €12 ml | 1 999,17 €/1 l+5
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Sleeping MaskLANEIGELip Sleeping Mask25,99 €20 g | 1 299,50 €/1 kg+1
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glaze Craze Tinted Lip SerumLANEIGEGlaze Craze Tinted Lip Serum23,99 €12 ml | 1 999,17 €/1 l+5
PreviousNextTallenna suosikkeihin Water Bank Gentle Gel CleanserLANEIGEWater Bank Gentle Gel Cleanser31,99 €250 ml | 127,96 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Bouncy & Firm Sleeping MaskLANEIGEBouncy & Firm Sleeping Mask19,99 €25 ml | 799,60 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Sleeping MaskLANEIGELip Sleeping Mask25,99 €20 g | 1 299,50 €/1 kg+1
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glaze Craze Tinted Lip SerumLANEIGEGlaze Craze Tinted Lip Serum23,99 €12 ml | 1 999,17 €/1 l+5
PreviousNextTallenna suosikkeihin Juicepop Box Lip TintLANEIGEJuicepop Box Lip Tint24,99 €5 ml | 4 998,00 €/1 l+7
PreviousNextTallenna suosikkeihin Juicepop Box Lip TintLANEIGEJuicepop Box Lip Tint24,99 €5 ml | 4 998,00 €/1 l+7
PreviousNextTallenna suosikkeihin Juicepop Box Lip TintLANEIGEJuicepop Box Lip Tint24,99 €5 ml | 4 998,00 €/1 l+7
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glaze Craze Tinted Lip SerumLANEIGEGlaze Craze Tinted Lip Serum23,99 €12 ml | 1 999,17 €/1 l+5
PreviousNextTallenna suosikkeihin Hydro Uv Defense Ex SunscreenLANEIGEHydro Uv Defense Ex Sunscreen15,99 €20 ml | 799,50 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Sleeping MaskLANEIGELip Sleeping Mask25,99 €20 g | 1 299,50 €/1 kg+1
PreviousNextTallenna suosikkeihin Water Bank Cream MoisturiserLANEIGEWater Bank Cream Moisturiser40,99 €50 ml | 819,80 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Bouncy & Firm Sleeping MaskLANEIGEBouncy & Firm Sleeping Mask38,99 €60 ml | 649,83 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Juicepop Box Lip TintLANEIGEJuicepop Box Lip Tint24,99 €5 ml | 4 998,00 €/1 l+7
PreviousNextTallenna suosikkeihin Bouncy & Firm Lip TreatmentLANEIGEBouncy & Firm Lip Treatment27,99 €12 g | 2 332,50 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin Juicepop Box Lip TintLANEIGEJuicepop Box Lip Tint24,99 €5 ml | 4 998,00 €/1 l+7
PreviousNextTallenna suosikkeihin Bouncy & Firm SerumLANEIGEBouncy & Firm Serum48,99 €30 ml | 1 633,00 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Bouncy Skin On The Go SetLANEIGEBouncy Skin On The Go Set47,99 €3 kpl | 16,00 €/kpl
PreviousNextTallenna suosikkeihin Water Bank Intensive MoisturiserLANEIGEWater Bank Intensive Moisturiser40,99 €50 ml | 819,80 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Water Bank Intensive Moisturiser RefillLANEIGEWater Bank Intensive Moisturiser Refill36,99 €50 ml | 739,80 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Water Bank Gel MoisturiserLANEIGEWater Bank Gel Moisturiser40,99 €50 ml | 819,80 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Glaze Craze Tinted Lip SerumLANEIGEGlaze Craze Tinted Lip Serum23,99 €12 ml | 1 999,17 €/1 l+5