PreviousNextTallenna suosikkeihin Temporary Eye Tightener Easy-wear FormulaPeter Thomas RothTemporary Eye Tightener Easy-wear Formula44,99 €20 ml | 2 249,50 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Filler Lip BalmPeter Thomas RothLip Filler Lip Balm29,99 €10 ml | 2 999,00 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Temporary Eye TightenerPeter Thomas RothTemporary Eye Tightener46,99 €30 ml | 1 566,33 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Collagen Infusion Tightening Eye PatchesPeter Thomas RothCollagen Infusion Tightening Eye Patches41,99 €16 kpl | 2,62 €/kpl
PreviousNextTallenna suosikkeihin No-filter Firming PrimerPeter Thomas RothNo-filter Firming Primer49,99 €30 ml | 1 666,33 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Temporary Face TightenerPeter Thomas RothTemporary Face Tightener56,99 €100 ml | 569,90 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Hyaluronic Cloud Hydra-gel Eye PatchesPeter Thomas RothHyaluronic Cloud Hydra-gel Eye Patches70,99 €60 kpl | 1,18 €/kpl
PreviousNextTallenna suosikkeihin Hyaluronic Cloud Cream Hydrating MoisturizerPeter Thomas RothHyaluronic Cloud Cream Hydrating Moisturizer68,99 €50 ml | 1 379,80 €/1 l