PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Allure Soft Satin LipstickRevolutionLip Allure Soft Satin Lipstick8,99 €3.2 g | 2 809,37 €/1 kg+9
PreviousNextTallenna suosikkeihin Candy Glam LookRevolutionCandy Glam Look23,99 €38.4 ml | 624,74 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Superfix Bake & SetRevolutionSuperfix Bake & Set17,99 €99 ml | 181,72 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Precise Brow PencilRevolutionPrecise Brow Pencil5,49 €0.05 g | 109 800,00 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin Superfix Misting SprayRevolutionSuperfix Misting Spray10,99 €150 ml | 73,27 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Superfix Grip PrimerRevolutionSuperfix Grip Primer11,99 €24 ml | 499,58 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Reloaded HighlighterRevolutionReloaded Highlighter5,49 €6.5 g | 844,62 €/1 kg+2
PreviousNextTallenna suosikkeihin Revolution Skin Silk Serum FoundationRevolutionRevolution Skin Silk Serum Foundation12,99 €23 ml | 188,26 €/1 l+14
PreviousNextTallenna suosikkeihin Forever Flawless Doe EyesRevolutionForever Flawless Doe Eyes11,99 €19.8 g | 605,56 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin Forever Flawless Doe EyesRevolutionForever Flawless Doe Eyes11,99 €19.8 g | 605,56 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin Ultra Contour PaletteRevolutionUltra Contour Palette8,99 €13 g | 691,54 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin Reloaded Contour & BlendRevolutionReloaded Contour & Blend7,99 €8 ml | 998,75 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Conceal & Define FoundationRevolutionConceal & Define Foundation9,99 €23 ml | 434,35 €/1 l+6
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Shift Ink Peel Off Lipliner StainRevolutionLip Shift Ink Peel Off Lipliner Stain7,99 €1.8 ml | 4 438,89 €/1 l+3
PreviousNextTallenna suosikkeihin Bouncy Blur BlushRevolutionBouncy Blur Blush9,99 €5.5 g | 1 816,36 €/1 kg+3
PreviousNextTallenna suosikkeihin Superbase Hydra PrimerRevolutionSuperbase Hydra Primer10,99 €25 ml | 439,60 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Pout Bomb Plumping GlossRevolutionPout Bomb Plumping Gloss5,99 €4.6 ml | 1 302,17 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Conceal & Define FoundationRevolutionConceal & Define Foundation9,99 €23 ml | 434,35 €/1 l+6
PreviousNextTallenna suosikkeihin Beauty Makeup Advent Calendar 2028RevolutionBeauty Makeup Advent Calendar 202859,99 €
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Allure Soft Satin LipstickRevolutionLip Allure Soft Satin Lipstick8,99 €3.2 g | 2 809,37 €/1 kg+9
PreviousNextTallenna suosikkeihin Conceal & Define ConcealerRevolutionConceal & Define Concealer4,99 €4 g | 1 247,50 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin The Master Icon Eyeshadow PaletteRevolutionThe Master Icon Eyeshadow Palette11,99 €8.4 g | 1 427,38 €/1 kg+2
PreviousNextTallenna suosikkeihin Lip Shift Ink Peel Off Lipliner StainRevolutionLip Shift Ink Peel Off Lipliner Stain7,99 €1.8 ml | 4 438,89 €/1 l+3
PreviousNextTallenna suosikkeihin Brow Sculpt KitRevolutionBrow Sculpt Kit5,99 €2.2 g | 2 722,73 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin Reloaded HighlighterRevolutionReloaded Highlighter5,49 €6.5 g | 844,62 €/1 kg+2
PreviousNextTallenna suosikkeihin Peptide Glaze EditRevolutionPeptide Glaze Edit11,99 €30 ml | 399,67 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Golden Glam DuoRevolutionGolden Glam Duo11,99 €4.5 ml | 2 664,44 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Loose Baking PowderRevolutionLoose Baking Powder5,99 €32 g | 187,19 €/1 kg
PreviousNextTallenna suosikkeihin Beauty Advent Calendar 2024RevolutionBeauty Advent Calendar 202459,99 €
PreviousNextTallenna suosikkeihin Hyaluronic Fixing SprayRevolutionHyaluronic Fixing Spray7,99 €100 ml | 79,90 €/1 l
PreviousNextTallenna suosikkeihin Wrap Lash Tubing MascaraRevolutionWrap Lash Tubing Mascara10,99 €8.5 ml | 1 292,94 €/1 l+1