Tallenna suosikkeihin Ultra Perfect Hair Bonding TreatmentCOSRXUltra Perfect Hair Bonding Treatment26,99 €120 ml | 224,92 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Ultra Perfect Hair Bonding Oil SerumCOSRXUltra Perfect Hair Bonding Oil Serum26,99 €28 ml | 963,93 €/1 l
Tallenna suosikkeihin New-Plex Balancing ConditionerLa'dorNew-Plex Balancing Conditioner27,99 €530 ml | 52,81 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Pore Refresh Grinding Cleansing BalmDr. AltheaPore Refresh Grinding Cleansing Balm22,99 €50 ml | 459,80 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Kissing Jelly Lip MaskToo FacedKissing Jelly Lip Mask22,99 €15 ml | 1 532,67 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Lip Injection Power Plumping Lip GlossToo FacedLip Injection Power Plumping Lip Gloss28,99 €6.5 ml | 4 460,00 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Lip Injection Power Plumping Lip GlossToo FacedLip Injection Power Plumping Lip Gloss28,99 €6.5 ml | 4 460,00 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Lip Injection Power Plumping Lip GlossToo FacedLip Injection Power Plumping Lip Gloss28,99 €6.5 ml | 4 460,00 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Lip Injection Power Plumping Lip GlossToo FacedLip Injection Power Plumping Lip Gloss28,99 €6.5 ml | 4 460,00 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Lip Injection Power Plumping Lip GlossToo FacedLip Injection Power Plumping Lip Gloss28,99 €6.5 ml | 4 460,00 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Born This Way Super GlowToo FacedBorn This Way Super Glow38,99 €30 ml | 1 299,67 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Born This Way Super GlowToo FacedBorn This Way Super Glow38,99 €30 ml | 1 299,67 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Born This Way Super GlowToo FacedBorn This Way Super Glow38,99 €30 ml | 1 299,67 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Born This Way Super GlowToo FacedBorn This Way Super Glow38,99 €30 ml | 1 299,67 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Born This Way Super GlowToo FacedBorn This Way Super Glow38,99 €30 ml | 1 299,67 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Born This Way Super GlowToo FacedBorn This Way Super Glow38,99 €30 ml | 1 299,67 €/1 l+3
Tallenna suosikkeihin Lip Glow Oil Balm Spf30LumeneLip Glow Oil Balm Spf3013,99 €10 ml | 1 399,00 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Lip Glow Oil Balm Spf30LumeneLip Glow Oil Balm Spf3013,99 €10 ml | 1 399,00 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Lip Glow Oil Balm Spf30LumeneLip Glow Oil Balm Spf3013,99 €10 ml | 1 399,00 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Bronzing Gel Travel SizeBronzaBronzing Gel Travel Size16,99 €75 ml | 226,53 €/1 l
Tallenna suosikkeihin Every Sun Day™ Ultra-sheer Priming Sunscreen StickDr.Jart+Every Sun Day™ Ultra-sheer Priming Sunscreen Stick27,99 €19 g | 1 473,16 €/1 kg