50x70 cmTallenna suosikkeihin Käsipyyhe egyptiläistä puuvillaaH&M Premium SelectionKäsipyyhe egyptiläistä puuvillaa9,99 €
48x48 cmTallenna suosikkeihin Viskoosisekoitteinen tyynynpäällinenViskoosisekoitteinen tyynynpäällinen8,99 €+9
140x250 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl eläväpintaisia kangasverhoja2 kpl eläväpintaisia kangasverhoja44,99 €2 kpl | 22,50 €/kpl
50x70 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl vohvelipintaisia keittiöpyyhkeitä2 kpl vohvelipintaisia keittiöpyyhkeitä8,99 €2 kpl | 4,50 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Tuoksukynttilä huurrelasiastiassaTuoksukynttilä huurrelasiastiassa7,99 €125 g | 63,92 €/1 kg+1
30x50 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl puuvillafroteisia vieraspyyhkeitä2 kpl puuvillafroteisia vieraspyyhkeitä5,99 €2 kpl | 3,00 €/kpl+3
40x60 cmTallenna suosikkeihin Pellavasekoitteinen tyynynpäällinenH&M Premium SelectionPellavasekoitteinen tyynynpäällinen8,99 €+6
140x300 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl erittäin pitkiä eläväpintaisia kangasverhoja2 kpl erittäin pitkiä eläväpintaisia kangasverhoja59,99 €2 kpl | 30,00 €/kpl
120x250 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl pellavasekoitteisia verhoja2 kpl pellavasekoitteisia verhoja44,99 €2 kpl | 22,50 €/kpl+1
30x50 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl kirjailtuja vieraspyyhkeitä2 kpl kirjailtuja vieraspyyhkeitä9,99 €2 kpl | 5,00 €/kpl
Tallenna suosikkeihin 2 kpl puuvillamusliinisia tyynyliinoja2 kpl puuvillamusliinisia tyynyliinoja19,99 €2 kpl | 10,00 €/kpl+2
Tallenna suosikkeihin Lasten kolmiosainen posliininen kattaussettiLasten kolmiosainen posliininen kattaussetti14,99 €
Tallenna suosikkeihin Raidallinen puuvillainen pussilakanasettiRaidallinen puuvillainen pussilakanasetti29,99 €
100x150 cmTallenna suosikkeihin Painokuvioinen puuvillafroteinen kylpypyyhePainokuvioinen puuvillafroteinen kylpypyyhe17,99 €+1
45x60 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl kalanruotokuvioisia keittiöpyyhkeitä2 kpl kalanruotokuvioisia keittiöpyyhkeitä6,99 €2 kpl | 3,50 €/kpl