38x38 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl istuintyynyjä ulkokäyttöön2 kpl istuintyynyjä ulkokäyttöön29,99 €2 kpl | 15,00 €/kpl+1
Tallenna suosikkeihin 4 kpl pellavasekoitteisia lautasliinojaH&M Premium Selection4 kpl pellavasekoitteisia lautasliinoja18,99 €4 kpl | 4,75 €/kpl+3
40x40 cmTallenna suosikkeihin Kuvallinen puuvillainen tyynynpäällinenKuvallinen puuvillainen tyynynpäällinen8,99 €
160x350 cmTallenna suosikkeihin Pellavainen pöytäliinaH&M Premium SelectionPellavainen pöytäliina84,99 €
Tallenna suosikkeihin Käsi- ja suihkusaippua 300 mlARKETKäsi- ja suihkusaippua 300 ml10,00 €300 ml | 33,33 €/1 l+1
Tallenna suosikkeihin 2 kpl syviä posliinisia lautasia2 kpl syviä posliinisia lautasia9,99 €2 kpl | 5,00 €/kpl
150x320 cmTallenna suosikkeihin Raidallinen puuvillapöytäliinaRaidallinen puuvillapöytäliina22,99 €+1
Tallenna suosikkeihin 4 kpl puuvillaisia lautasliinoja4 kpl puuvillaisia lautasliinoja8,99 €4 kpl | 2,25 €/kpl+4
Tallenna suosikkeihin 4 kpl pellavaisia aterintaskujaH&M Premium Selection4 kpl pellavaisia aterintaskuja18,99 €4 kpl | 4,75 €/kpl
50x70 cmTallenna suosikkeihin Pellavainen keittiöpyyheH&M Premium SelectionPellavainen keittiöpyyhe8,99 €
38x38 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl istuintyynyjä ulkokäyttöön2 kpl istuintyynyjä ulkokäyttöön29,99 €2 kpl | 15,00 €/kpl+1
Tallenna suosikkeihin Tuoksutikkudiffuusori uritetussa lasiastiassaH&M Premium SelectionTuoksutikkudiffuusori uritetussa lasiastiassa29,99 €