50x50 cmTallenna suosikkeihin Puuvillakanvaasinen tyynynpäällinenPuuvillakanvaasinen tyynynpäällinen5,49 €
50x90 cmTallenna suosikkeihin Kirjailtu puuvillainen tyynyliinaKirjailtu puuvillainen tyynyliina19,99 €
Tallenna suosikkeihin Tuoksukynttilä lasiastiassaTuoksukynttilä lasiastiassa7,99 €80 g | 99,88 €/1 kg+1
Tallenna suosikkeihin 2 kpl puuvillasatiinisia tyynyliinojaH&M Premium Selection2 kpl puuvillasatiinisia tyynyliinoja19,99 €2 kpl | 10,00 €/kpl
50x70 cmTallenna suosikkeihin Pellavasekoitteinen keittiöpyyhePellavasekoitteinen keittiöpyyhe6,99 €+1
60x125 cmTallenna suosikkeihin Painokuvallinen froteinen kylpypyyheMIFFY H&M HOME CollectionPainokuvallinen froteinen kylpypyyhe12,99 €
Tallenna suosikkeihin Nelikulmainen tarjotin ruostumatonta terästäNelikulmainen tarjotin ruostumatonta terästä39,99 €
40x60 cmTallenna suosikkeihin Painokuvallinen kanvaasityynynpäällinenPainokuvallinen kanvaasityynynpäällinen6,99 €
40x60 cmTallenna suosikkeihin Puuvillakanvaasinen tyynynpäällinenPuuvillakanvaasinen tyynynpäällinen8,99 €
45x60 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl kalanruotokuvioisia keittiöpyyhkeitä2 kpl kalanruotokuvioisia keittiöpyyhkeitä6,99 €2 kpl | 3,50 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Tuoksukynttilä uritetussa lasiastiassaH&M Premium SelectionTuoksukynttilä uritetussa lasiastiassa39,99 €
Tallenna suosikkeihin Tuoksukynttilä uritetussa lasiastiassaH&M Premium SelectionTuoksukynttilä uritetussa lasiastiassa39,99 €
Tallenna suosikkeihin Iso marmorinen tarjoilukulhoH&M Premium SelectionIso marmorinen tarjoilukulho59,99 €
Tallenna suosikkeihin Parivuoteen / king size -koon helmalakanaParivuoteen / king size -koon helmalakana64,99 €
Tallenna suosikkeihin Vauvan applikoitu pyyheviittaMIFFY H&M HOME CollectionVauvan applikoitu pyyheviitta17,99 €