50x90 cmTallenna suosikkeihin Tyynyliina puuvillaperkaaliaH&M Premium SelectionTyynyliina puuvillaperkaalia19,99 €
Tallenna suosikkeihin Espressokuppi ja lautanen ruostumatonta terästäEspressokuppi ja lautanen ruostumatonta terästä19,99 €
50x70 cmTallenna suosikkeihin Astrid Lindgren - Running In The GardenPoster & FrameAstrid Lindgren - Running In The Garden39,99 €
Tallenna suosikkeihin Parivuoteen / king size -koon pussilakanasettiParivuoteen / king size -koon pussilakanasetti89,99 €
Tallenna suosikkeihin Lasitettu kivikeraaminen tarjoilukulhoLasitettu kivikeraaminen tarjoilukulho24,99 €
Tallenna suosikkeihin Neliosainen kivikeramiikkasettiNeliosainen kivikeramiikkasetti29,99 €4 kpl | 7,50 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Hiusharja märille ja kuiville hiuksilleHiusharja märille ja kuiville hiuksille9,99 €
Tallenna suosikkeihin Geometrinen metallinen pöytävalaisinGeometrinen metallinen pöytävalaisin99,00 €
Tallenna suosikkeihin Käsisaippua ja käsivoide -lahjasettiKäsisaippua ja käsivoide -lahjasetti17,99 €50 ml | 179,90 €/1 l+1
Tallenna suosikkeihin Ladattava alabasterinen pöytävalaisinLadattava alabasterinen pöytävalaisin59,99 €
Tallenna suosikkeihin 4 kpl damaskipöytätabletteja4 kpl damaskipöytätabletteja18,99 €4 kpl | 4,75 €/kpl+1
140x250 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl pellavasekoitteisia verhoja2 kpl pellavasekoitteisia verhoja84,99 €2 kpl | 42,50 €/kpl
Tallenna suosikkeihin 4 kpl kuviollisia pellavasekoitelautasliinoja4 kpl kuviollisia pellavasekoitelautasliinoja13,99 €4 kpl | 3,50 €/kpl+2
150x240 cmTallenna suosikkeihin Raidallinen puuvillasatiininen pöytäliinaRaidallinen puuvillasatiininen pöytäliina37,99 €
150x350 cmTallenna suosikkeihin Raidallinen puuvillasatiininen pöytäliinaRaidallinen puuvillasatiininen pöytäliina54,99 €