Babykläder Nyfödda
2-pack pyjamasoverall i fleece
349,00 kr.
2 st. | 174,50 kr./st.- H&M Adorables
Stickade tossor i ull
229,00 kr.
2-delat set med kofta och byxa i velour
179,00 kr.
Pyjamasoverall i velour med tryck
229,00 kr.
3-delat bomullsset
299,00 kr.
3-delat set i bomullstrikå
179,00 kr.
3-delat bomullsset
349,00 kr.
Pyjamasoverall i fleece
179,00 kr.
2-delat bomullsset
229,00 kr.
4-delat set i bomull
299,00 kr.
- H&M Adorables
2-delat bomullsset
349,00 kr.
Pilefodrad vinteroverall
399,00 kr.
2-pack body med krage
179,00 kr.
2 st. | 89,50 kr./st.2-delat bomullsset med tryckt mönster
149,00 kr.
2-pack pointellestickad strumpbyxa
149,00 kr.
2 st. | 74,50 kr./st.2-delat finstickat set
299,00 kr.
Kofta i bomull
199,00 kr.
2-delat stickat bomullsset
299,00 kr.
6-delat trikåset
299,00 kr.
2-delat set med huvtröja och joggers
229,00 kr.
Frottéleggings
129,00 kr.
- H&M Adorables
2-delat set i merinomix
549,00 kr.
Babykläder Nyfödda
Våra babykläder för nyfödda är perfekta för att göra det så bekvämt som möjligt för din lilla älskling. Oavsett om du söker presenter eller behöver uppdatera basgarderoben, har vi en mängd alternativ för att hjälpa nyblivna föräldrar komma igång. Det är busenkelt att börja dagen med bodys för nyfödda liksom även klänningar, shorts eller koftor för nyfödda i drömmiga färger och mjuka material. Vi har också mysiga sovplagg och ytterkläder för nyfödda som du kan utforska.


