Håraccessories
2-pak KPop Demon Hunters hårspænde
49,99 kr.
2 stk. | 25,00 kr./stk.24-day beauty advent calendar
299,00 kr.
Hårhåndklæde i mikrofiber
59,99 kr.
Microfibre hair wrap
59,99 kr.
3-pak mønstret scrunchie
29,99 kr.
3 stk. | 10,00 kr./stk.6-pak hårspænde til styling
49,99 kr.
6 stk. | 8,33 kr./stk.3-pak hårspænde i metal
49,99 kr.
3 stk. | 16,66 kr./stk.12-dages skønhedsjulekalender
349,00 kr.
Hårklemme med pynt
59,99 kr.
2-pak minihårklemme
49,99 kr.
2 stk. | 25,00 kr./stk.4-pak hårspænde
49,99 kr.
4 stk. | 12,50 kr./stk.- Wet Brush
The Original Detangler - Wicked Kit
109,00 kr.
Hårklemme med pynt
59,99 kr.
Mønstret hårklemme
49,99 kr.
Loddent beautyhårbånd
39,99 kr.
Blomsterformet hårklemme
59,99 kr.
6-pak hårspænde til styling
49,99 kr.
6 stk. | 8,33 kr./stk.Mønstret hårhætte
59,99 kr.
- The Smooth Company
Tease Me Brush
179,00 kr.
Dobbeltsidet hårwrap
59,99 kr.
- The Smooth Company
4 In 1 Smooth Styler
179,00 kr.
- Björn Axén
Massage Brush
119,00 kr.
Scrunchie med vedhæng
49,99 kr.
Hårhåndklæde i mikrofiber
59,99 kr.



