30x50 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl kuviopintaisia vieraspyyhkeitä2 kpl kuviopintaisia vieraspyyhkeitä7,99 €2 kpl | 4,00 €/kpl
40x60 cmTallenna suosikkeihin Jakardikankainen tyynynpäällinenJakardikankainen tyynynpäällinen18,99 €
90x200 cmTallenna suosikkeihin Muotolakana kuviollista perkaaliaDISNEYxSANDERSON H&MHOMEMuotolakana kuviollista perkaalia19,99 €
Tallenna suosikkeihin Chanel - The Modern Luxury SeriesNew MagsChanel - The Modern Luxury Series69,99 €
Tallenna suosikkeihin Villasekoitteinen bukleetyynynpäällinenVillasekoitteinen bukleetyynynpäällinen22,99 €
Tallenna suosikkeihin Musliininen pinnasängyn muotolakanaMusliininen pinnasängyn muotolakana19,99 €+1
250x300 cmTallenna suosikkeihin Pitkä ja leveä pellavasekoitteinen verhoPitkä ja leveä pellavasekoitteinen verho69,99 €+1
30x50 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl kuviopintaisia vieraspyyhkeitä2 kpl kuviopintaisia vieraspyyhkeitä7,99 €2 kpl | 4,00 €/kpl
50x90 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl puuvillasatiinisia tyynyliinoja2 kpl puuvillasatiinisia tyynyliinoja29,99 €2 kpl | 15,00 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Musliininen pinnasängyn muotolakanaMusliininen pinnasängyn muotolakana19,99 €+1
140x200 cmTallenna suosikkeihin Muotolakana puuvillaperkaaliaH&M Premium SelectionMuotolakana puuvillaperkaalia39,99 €
Tallenna suosikkeihin 4 kpl puhallettuja juomalaseja4 kpl puhallettuja juomalaseja24,99 €4 kpl | 6,25 €/kpl
50x50 cmTallenna suosikkeihin Kuvallinen samettinen tyynynpäällinenKuvallinen samettinen tyynynpäällinen22,99 €
Tallenna suosikkeihin 6 kpl valettuja kartiokynttilöitä6 kpl valettuja kartiokynttilöitä19,99 €420 g | 47,60 €/1 kg