50x50 cmTallenna suosikkeihin Pellavasekoitteinen tyynynpäällinenH&M Premium SelectionPellavasekoitteinen tyynynpäällinen8,99 €+11
250x250 cmTallenna suosikkeihin Leveä pellavasekoitteinen verhoLeveä pellavasekoitteinen verho51,99 €+1
38x38 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl pellavasekoitteisia istuintyynyjä2 kpl pellavasekoitteisia istuintyynyjä19,99 €2 kpl | 10,00 €/kpl
50x50 cmTallenna suosikkeihin Jakardikankainen tyynynpäällinenJakardikankainen tyynynpäällinen18,99 €
45x60 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl pellavasekoitteisia keittiöpyyhkeitä2 kpl pellavasekoitteisia keittiöpyyhkeitä8,99 €2 kpl | 4,50 €/kpl+4
45x150 cmTallenna suosikkeihin Hapsullinen pellavasekoitteinen kaitaliinaH&M Premium SelectionHapsullinen pellavasekoitteinen kaitaliina16,99 €
50x90 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl puuvillamusliinisia tyynyliinoja2 kpl puuvillamusliinisia tyynyliinoja29,99 €2 kpl | 15,00 €/kpl+2
Tallenna suosikkeihin 4 kpl kivikeraamisia mukeja4 kpl kivikeraamisia mukeja29,99 €4 kpl | 7,50 €/kpl+3
Tallenna suosikkeihin 4 kpl marmorisia lautasliinarenkaita4 kpl marmorisia lautasliinarenkaita14,99 €4 kpl | 3,75 €/kpl
140x300 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl erittäin pitkiä pimennysverhoja2 kpl erittäin pitkiä pimennysverhoja139,00 €2 kpl | 69,50 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Peter Lindbergh. On Fashion Photography. 45th Ed.TaschenPeter Lindbergh. On Fashion Photography. 45th Ed.34,99 €
Tallenna suosikkeihin Parivuoteen / king size -koon pussilakanasettiParivuoteen / king size -koon pussilakanasetti39,99 €+6
Tallenna suosikkeihin Tuoksutikkudiffuusori huurrelasiastiassaTuoksutikkudiffuusori huurrelasiastiassa19,99 €100 ml | 199,90 €/1 l
Tallenna suosikkeihin 4 kpl puuvillaisia pöytätabletteja4 kpl puuvillaisia pöytätabletteja13,99 €4 kpl | 3,50 €/kpl+4