Salg - Jente 9-14 År

131 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • 4-pack reparasjonslapper - Rød/Spidey/Rød/Hello Kitty/Lys blå/Lilo & Stitch/Gul/Pokémon/Rosa/CapyFun/Lilla/KPop Demon Hunters
    -30%

    4-pack reparasjonslapper

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

    4 stk. |  22,50 kr./stk.
  • Pyjamas i sateng - Cream/Hjerter
    -43%

    Pyjamas i sateng

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Wide Leg Jeans - Lys denimgrå/Mørk denimblå/Denimblå/Lys denimblå/Denimsort/Grå/Sort/Denimgrå
    -28%

    Wide Leg Jeans

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

  • Pyjamas i bomullsflanell - Lys rosa/Stripet
    -29%

    Pyjamas i bomullsflanell

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 2-delt finstrikket sett - Cream/Mørk rød/Lys beigemelert/Lys grå/Lys rosa
    -30%

    2-delt finstrikket sett

    Rabattert pris 299,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • En offwhite, oversized hettejakke med hel glidelås viser fronten, med en sentral glidelås og et brodert motiv på venstre bryst som forestiller et brunt bjørnehode med teksten «LOS ANGELES California». Den er designet med droppede skuldre, en jerseyforet hette, frontlommer (kangaroo pockets) og ribbestrikkede mansjetter og nederkant.
    -34%

    Brodert hettejakke

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Jacquardstrikket genser - Lys rosamelert/Mønstret/Lys beige/Lys blå
    -57%

    Jacquardstrikket genser

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Utsvingt joggers - Sort/Lys beigemelert/Lys gråmelert
    -45%

    Utsvingt joggers

    Rabattert pris 99,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Flettestrikket cardigan - Lys rosa/Kirsebær/Lys beige/Stripet/Marineblå/Paris
    -37%

    Flettestrikket cardigan

    Rabattert pris 189,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Tekstiloppfrisker - Hvit/Herbalist Garden
    -22%
    Five Oceans

    Tekstiloppfrisker

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    505 g |  275,25 kr./1 kg
  • 2-pack reparasjonslapper - Rød/Jordbær
    -29%

    2-pack reparasjonslapper

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 69,99 kr.

    2 stk. |  25,00 kr./stk.
  • Sneakers - Beige/Cream/Marineblå/Marineblå/Cream/Mørk brun/Blokkfarget
    -28%

    Sneakers

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

  • Lyseblå vaskede denim bootcut jeans vises fra forsiden, med en smal passform fra midjen til låret og utsving fra kneet til falden. De har en lav midje med dobbel knapp og glidelåslukking, og to distressed rifter er synlige på forsiden av hvert kne.
    -29%

    Bootcut Leg Low Jeans

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Hettegenser med motiv - Lys gråmelert/SmileyWorld®
    -50%

    Hettegenser med motiv

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Joggers i myk kvalitet - Lys gråmelert/Sort/Lys gråmelert/Sort
    -22%

    Joggers i myk kvalitet

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Twillbukse med vide ben - Lys salviegrønn/Lys turkis/Krittstripet
    -39%

    Twillbukse med vide ben

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Mønstret skjerf i bomull - Lys beige/Leopardtrykk
    55x55 cm
    -29%

    Mønstret skjerf i bomull

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 69,99 kr.

  • Sweatshirt med motiv - Lys grå/Halloween Academy/Pudderrosa/Stay Ghostly/Hvit/Champs Élysées
    -31%

    Sweatshirt med motiv

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Flettestrikket tubeskjerf - Cream
    30x26 cm
    -22%

    Flettestrikket tubeskjerf

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Krinklet bukse i bomull - Sort/Lys blå/Blomstret
    -70%

    Krinklet bukse i bomull

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Sneakers - Cream/Marineblå/Beige/Marineblå/Cream/Mørk brun/Blokkfarget
    -28%

    Sneakers

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

  • T-shirt med trykk - Hvit/My Melody/Lys blå/Snoopy/Mørk grå/Miffy
    -34%

    T-shirt med trykk

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Børstet skjerf - Lys blå/Lys rosa/Cream
    180x30 cm
    -34%

    Børstet skjerf

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Svarte joggebukser er laget i et lett college-stoff, har elastisk snøring i livet og diskrete lommer i sidesømmen. FRONT-visningen viser vide ben som avsluttes med rullede kanter i nederkanten.
    -22%

    Joggers med vide ben

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Strikket genser - Sort/Hjerter/Lys beige/Sort stripet/Hvit/Blomster/Lys rosa/Hjerter
    -33%

    Strikket genser

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • 2-pack vid joggers - Sort/Lys gråmelert
    -43%

    2-pack vid joggers

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

    2 stk. |  99,50 kr./stk.
  • Quiltet jakke - Sort/Brun
    -68%

    Quiltet jakke

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.