Sokker til herre

81 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • 5-pack sokker - Sort/Mørk blå/Vinrød/Beige/Turkis

    5-pack sokker

     149,00 kr.

    5 stk. |  29,80 kr./stk.
  • 2-pack løpesokker - Hvit
    H&M Move

    2-pack løpesokker

     179,00 kr.

    2 stk. |  89,50 kr./stk.
  • 7-pack treningssokker - Sort/Hvit/Stripet/Marineblå/Mørk gråmelert
    H&M Move
    7 stk. |  35,57 kr./stk.
  • 10-pack sokker - Hvit/Sort/Lys gråmelert

    10-pack sokker

     379,00 kr.

    10 stk. |  37,90 kr./stk.
  • 2-pack sokker med motiv - Hvit/Sushi/Hvit/Pizza og pommes frites/Hvit/Rutet
    3 for 2
    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • 2-pack sokker med motiv - Hvit/Pizza og pommes frites/Hvit/Sushi/Hvit/Rutet
    3 for 2
    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • 7-pack treningssokker - Hvit/Stripet/Sort/Marineblå/Mørk gråmelert
    H&M Move
    7 stk. |  35,57 kr./stk.
  • 5-pack sokker - Mørk blå/Vinrød/Sort/Beige/Turkis

    5-pack sokker

     149,00 kr.

    5 stk. |  29,80 kr./stk.
  • 7-pack treningssokker - Marineblå/Mørk gråmelert/Sort/Hvit/Stripet
    H&M Move
    7 stk. |  35,57 kr./stk.
  • 2-pack sokker - Gråmelert/Keith Haring/Rosa/Keith Haring/Hvit/The Simpsons/Lilla/The Simpsons/Hvit/Mikke Mus/Hvit/Looney Tunes/Sort/Keith Haring/Sort/Philadelphia 76ers/Sort/Chicago Bulls/Gråmelert/Snoopy/Hvit/Los Angeles Lakers/Hvit/New York Knicks/Sort/Ford
    3 for 2

    2-pack sokker

     149,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • 2-pack sokker - Rosa/Keith Haring/Gråmelert/Keith Haring/Hvit/The Simpsons/Lilla/The Simpsons/Hvit/Mikke Mus/Hvit/Looney Tunes/Sort/Keith Haring/Sort/Philadelphia 76ers/Sort/Chicago Bulls/Gråmelert/Snoopy/Hvit/Los Angeles Lakers/Hvit/New York Knicks/Sort/Ford
    3 for 2

    2-pack sokker

     149,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • 2-pack sokker - Hvit/The Simpsons/Gråmelert/Keith Haring/Rosa/Keith Haring/Lilla/The Simpsons/Hvit/Mikke Mus/Hvit/Looney Tunes/Sort/Keith Haring/Sort/Philadelphia 76ers/Sort/Chicago Bulls/Gråmelert/Snoopy/Hvit/Los Angeles Lakers/Hvit/New York Knicks/Sort/Ford
    3 for 2

    2-pack sokker

     149,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • 3-pack sokker - Marineblå/Stripet

    3-pack sokker

     179,00 kr.

    3 stk. |  59,67 kr./stk.
  • 2-pack sokker - Lilla/The Simpsons/Gråmelert/Keith Haring/Rosa/Keith Haring/Hvit/The Simpsons/Hvit/Mikke Mus/Hvit/Looney Tunes/Sort/Keith Haring/Sort/Philadelphia 76ers/Sort/Chicago Bulls/Gråmelert/Snoopy/Hvit/Los Angeles Lakers/Hvit/New York Knicks/Sort/Ford
    3 for 2

    2-pack sokker

     149,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • 2-pack sokker - Hvit/Mikke Mus/Gråmelert/Keith Haring/Rosa/Keith Haring/Hvit/The Simpsons/Lilla/The Simpsons/Hvit/Looney Tunes/Sort/Keith Haring/Sort/Philadelphia 76ers/Sort/Chicago Bulls/Gråmelert/Snoopy/Hvit/Los Angeles Lakers/Hvit/New York Knicks/Sort/Ford
    3 for 2

    2-pack sokker

     149,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • 5-pack sokker - Lys gråmelert/Hvit/Sort

    5-pack sokker

     179,00 kr.

    5 stk. |  35,80 kr./stk.
  • 2-pack sokker med motiv - Hvit/Rutet/Hvit/Sushi/Hvit/Pizza og pommes frites
    3 for 2
    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • Svarte crewsokker vises i to stablede, overlappende grupper med fem, som fremhever sideprofil-designet. Sokker har en ribbestruktur langs skaftet og mansjetten, som gÃ¥r over i en glattstrikket fot.

    10-pack sokker

     379,00 kr.

    10 stk. |  37,90 kr./stk.
  • 5-pack sokker - Beige/Sort/Mørk blå/Vinrød/Turkis

    5-pack sokker

     149,00 kr.

    5 stk. |  29,80 kr./stk.
  • 3-pack korte sokker - Hvit/Gråmelert/Sort
    3 for 2
    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • 2-pack sokker - Hvit/Looney Tunes/Gråmelert/Keith Haring/Rosa/Keith Haring/Hvit/The Simpsons/Lilla/The Simpsons/Hvit/Mikke Mus/Sort/Keith Haring/Sort/Philadelphia 76ers/Sort/Chicago Bulls/Gråmelert/Snoopy/Hvit/Los Angeles Lakers/Hvit/New York Knicks/Sort/Ford
    3 for 2

    2-pack sokker

     149,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.
  • To grupper med fem lysegrÃ¥ crew-sokker ligger flatt i en stablet oppstilling, vist i sideprofil. Soklene har ribbestrikkede skaft og glatte, melerte strikkede fotpartier.

    10-pack sokker

     379,00 kr.

    10 stk. |  37,90 kr./stk.
  • 2-pack sokker - Sort/Keith Haring/Gråmelert/Keith Haring/Rosa/Keith Haring/Hvit/The Simpsons/Lilla/The Simpsons/Hvit/Mikke Mus/Hvit/Looney Tunes/Sort/Philadelphia 76ers/Sort/Chicago Bulls/Gråmelert/Snoopy/Hvit/Los Angeles Lakers/Hvit/New York Knicks/Sort/Ford
    3 for 2

    2-pack sokker

     149,00 kr.

    2 stk. |  74,50 kr./stk.

Sokker til herre

Fyll på med hverdagsfavoritter som sokker til herre. Pustende treningssokker, nå med COOLMAX®-teknologi. Isolerende og diskré ankelsokker som ikke synes. Behagelig elastikk. Enkle ankelsokker til hverdagsbruk. Artige sokker med motiv som setter et personlig preg på hverdagen. Laget av økologisk bomull. Se flere hverdagsplagg og kjøp nytt undertøy. Eller finn nye favoritter blant vårt nattøy.