Kopper Og Krus
Krus i stengods med reaktiv glasering
69,99 kr.
Kaffekopp og skål
199,00 kr.
Stoneware tea mug
149,00 kr.
Tekopp og skål
249,00 kr.
Stoneware tea mug
149,00 kr.
Gresskarformet krus
99,00 kr.
Porselenskrus til barn
69,99 kr.
2-pack cappuccinokopp og skål i porselen
149,00 kr.
Krus i stengods
89,99 kr.
Matchasett i stengods
299,00 kr.
2-pack strukturmønstret krus i stengods
149,00 kr.
2 stk. | 74,50 kr./stk.Matchasett i stengods
299,00 kr.
2-pack espressokopp og skål i porselen
99,00 kr.
Matchakrus i stengods
89,99 kr.
2-pack printed espresso cups and saucers
149,00 kr.
2-pack espressokopp og skål
99,00 kr.
2-pack espressokopp og skål
99,00 kr.
2-pack mønstret tekopp i porselen
199,00 kr.
2 stk. | 99,50 kr./stk.Krus i stengods
89,99 kr.
Kopp og skål i rustfritt stål
249,00 kr.
Krus i stengods med reaktiv glasering
69,99 kr.
4-pack krus i stengods
299,00 kr.
4 stk. | 74,75 kr./stk.
Kopper Og Krus
Utstyr kjøkkenet med våre stilriktige kopper og krus. Vi har tekopper og kaffekrus i alt fra morsomme til minimalistiske design, og de kommer i et utvalg av kule farger – fra pastellnyanser til klassiske, nøytrale toner. Du kan også velge mellom varianter i porselen, stein og keramikk, alt etter hva som passer på kjøkkenet ditt. Kaffeelsker? Ta en titt på våre kaffekopper og tefat, og bli en sann barista på hjemmebane. Shop kolleksjonen online eller se våre tallerkener og borddekking.

































