Basics til baby
2-pak leggings i ribbet bomuld
119,00 kr.
2 stk. | 59,50 kr./stk.2-delt sweatshirtsæt
129,00 kr.
2-delt sæt i fleece med trykt mønster
149,00 kr.
2-pak body i bomuld
79,99 kr.
2 stk. | 40,00 kr./stk.2-delt sæt i ribbet bomuld
119,00 kr.
2-delt sæt med hoodie og joggers
179,00 kr.
2-delt sæt i fleece
149,00 kr.
2-pak body med krave
129,00 kr.
2 stk. | 64,50 kr./stk.2-delt sæt i ribbet bomuld
129,00 kr.
2-delt sæt i bomuld med tryk
119,00 kr.
Overallshorts i sweatshirtkvalitet
89,99 kr.
2-delt sæt i bomuld
129,00 kr.
Sommerdragt i vaflet bomuld
89,99 kr.
2-delt sæt i bomuld
129,00 kr.
2-delt sæt i bomuld med tryk
119,00 kr.
Basics til baby
Begynd at skabe dit barns garderobe til alle årstider og lejligheder med vores basics til småbørn. Udforsk bodyer i langærmede og ærmeløse varianter i praktiske flerpak, så du altid kan skifte deres tøj. Find små leggings, bukser og toppe som enkelte dele og tøjsæt, så de altid har noget nyt at tage på, selvom der ikke lige er blevet vasket tøj. Se matchende T-shirts og shorts til sommeren samt kjoler, strømpebukser og sparkedragter til hverdagsbrug. Få alle dine basics, pyjamas og overtøj til nyfødte og småbørn her.

