Accessories Til Piger 2-8 ÅR
Fingervanter med tryk
59,99 kr.
Heksehat med glitrende motiv
79,99 kr.
Vandafvisende handsker
119,00 kr.
2-delt katte-udklædningssæt
119,00 kr.
Ribstrikket beanie
69,99 kr.
Vandafvisende handsker
119,00 kr.
Spand i velour med trykt motiv
59,99 kr.
Neglestickers
49,99 kr.
2-delt flagermus-udklædningssæt
129,00 kr.
Vandafvisende handsker
119,00 kr.
Hårspænder og hårelastikker
49,99 kr.
Hårbøjle med slør
119,00 kr.
20-pak hårelastikker
49,99 kr.
20 stk. | 2,50 kr./stk.Udklædningskappe flagermus
179,00 kr.
Hårbøjle med applikation
69,99 kr.
Fingervanter med applikation
69,99 kr.
4-pak hårspænde
39,99 kr.
4 stk. | 10,00 kr./stk.Tryllestav med kat
59,99 kr.
Flettet hårbøjle
69,99 kr.
4-pak hårelastik med applikation
49,99 kr.
4 stk. | 12,50 kr./stk.Ribstrikket beanie
89,99 kr.
Hårbøjle med applikation
69,99 kr.
Udklædningskappe
129,00 kr.
Hårbøjle med applikation
49,99 kr.
- H&M Move
2-delt træningssæt med DryMove™
179,00 kr.
Ribstrikket beanie
69,99 kr.
2-delt udklædningssæt
89,99 kr.
Vandafvisende, vatterede vanter
179,00 kr.
Accessories Til Piger 2-8 ÅR
Uanset om hun skal til en fest, eller du mangler en god gave, har vi et udvalg af tilbehør til piger, der afspejler hendes unikke personlighed. Vi har pigesmykker lune huer, handsker og tørklæder i matchende farver og med print. Når det kommer til hårpynt til piger, kan du finde alt fra hårspænder, scrunchies og supertrendy hårbøjler hos os. Vi har også rygsække til piger og små tasker til at opbevare alle deres småting, når de er på eventyr.







