Tallenna suosikkeihin Iso epäsäännöllinen kivikeraaminen maljakkoIso epäsäännöllinen kivikeraaminen maljakko39,99 €
Tallenna suosikkeihin Epäsäännöllinen kivikeraaminen maljakkoEpäsäännöllinen kivikeraaminen maljakko24,99 €
48x48 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl puuvillaisia tyynynpäällisiä2 kpl puuvillaisia tyynynpäällisiä6,99 €2 kpl | 3,50 €/kpl
18x45 cmTallenna suosikkeihin Raidallinen puuvillainen tukityynyRaidallinen puuvillainen tukityyny22,99 €
Tallenna suosikkeihin 2 kpl metallisia seinähyllyjä2 kpl metallisia seinähyllyjä69,99 €2 kpl | 35,00 €/kpl
Tallenna suosikkeihin 6 kpl paperisia joulukoristeita6 kpl paperisia joulukoristeita9,99 €6 kpl | 1,67 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Tuoksukynttilä huurrelasiastiassaTuoksukynttilä huurrelasiastiassa7,99 €125 g | 63,92 €/1 kg+1