50x70 cmTallenna suosikkeihin Käsipyyhe egyptiläistä puuvillaaH&M Premium SelectionKäsipyyhe egyptiläistä puuvillaa9,99 €
Tallenna suosikkeihin 2 kpl pitsisiä brazilian-alushousuja2 kpl pitsisiä brazilian-alushousuja12,99 €2 kpl | 6,50 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Lämmittävä treenipusero Fleece SoftMove™Lämmittävä treenipusero Fleece SoftMove™17,99 €
45x60 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl pellavasekoitteisia keittiöpyyhkeitä2 kpl pellavasekoitteisia keittiöpyyhkeitä8,99 €2 kpl | 4,50 €/kpl+5
Tallenna suosikkeihin 2 kpl Seamless Medium Shape -bikersejä2 kpl Seamless Medium Shape -bikersejä24,99 €2 kpl | 12,50 €/kpl
Tallenna suosikkeihin Epäsymmetrinen spagettiolkaiminen mekkoEpäsymmetrinen spagettiolkaiminen mekko19,99 €
Tallenna suosikkeihin Eye Scene -luomiväripakkausEye Scene -luomiväripakkaus9,99 €4.5 g | 2 220,00 €/1 kg
Tallenna suosikkeihin Väljät housut puuvillaista vakosamettiaVäljät housut puuvillaista vakosamettia19,99 €
Tallenna suosikkeihin Normaali vyötäröiset väljät lököfarkut Astro, unisexWeekdayNormaali vyötäröiset väljät lököfarkut Astro, unisex59,99 €+5
Tallenna suosikkeihin Painokuvallinen puuvillainen T-paitaPainokuvallinen puuvillainen T-paita12,99 €+2
Tallenna suosikkeihin 4 paria overlock-reunaisia sukkia4 paria overlock-reunaisia sukkia7,99 €4 kpl | 2,00 €/kpl+1
Tallenna suosikkeihin Täyteläisyyttä antava huultenrajauskynäTäyteläisyyttä antava huultenrajauskynä7,99 €0.3 g | 26 633,33 €/1 kg+1
50x90 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl puuvillamusliinisia tyynyliinoja2 kpl puuvillamusliinisia tyynyliinoja29,99 €2 kpl | 15,00 €/kpl+2