Tallenna suosikkeihin Puuvillavakosamettinen päällyspaitaH&M AdorablesPuuvillavakosamettinen päällyspaita27,99 €+1
Tallenna suosikkeihin T-paita Cooling Regular FitFunctional EssentialsT-paita Cooling Regular Fit14,99 €+5
Tallenna suosikkeihin Iso marmorinen tarjoilukulhoH&M Premium SelectionIso marmorinen tarjoilukulho129,00 €
Tallenna suosikkeihin Neliosainen marmorinen aterintukisettiH&M Premium SelectionNeliosainen marmorinen aterintukisetti14,99 €4 kpl | 3,75 €/kpl
70x140 cmTallenna suosikkeihin Kylpypyyhe egyptiläistä puuvillaaH&M Premium SelectionKylpypyyhe egyptiläistä puuvillaa24,99 €
50x90 cmTallenna suosikkeihin Jakardikankainen tyynynpäällinenJakardikankainen tyynynpäällinen24,99 €
100x150 cmTallenna suosikkeihin Kylpypyyhe egyptiläistä puuvillaaH&M Premium SelectionKylpypyyhe egyptiläistä puuvillaa34,99 €
Tallenna suosikkeihin 5 kpl tuoksuhuulinaamioita5 kpl tuoksuhuulinaamioita9,99 €13.5 g | 740,00 €/1 kg
Tallenna suosikkeihin Aamutakki egyptiläistä puuvillaaH&M Premium SelectionAamutakki egyptiläistä puuvillaa69,99 €
30x50 cmTallenna suosikkeihin 2 kpl vieraspyyhkeitä egyptiläistä puuvillaaH&M Premium Selection2 kpl vieraspyyhkeitä egyptiläistä puuvillaa9,99 €2 kpl | 5,00 €/kpl
Tallenna suosikkeihin 8-osainen kattaussetti ruostumatonta terästä8-osainen kattaussetti ruostumatonta terästä24,99 €