Salg - Klær Til Gutt 2-8 År

248 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Vannavvisende boblejakke - Rosa/Marineblå/Sort/Marineblå
    -55%

    Vannavvisende boblejakke

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • 2-pack joggers i bomull - Denimblå/Beige/Brun/Denimblå/Mørk denimblå/Kakigrønn/Lys denimblå/Grønn
    -28%

    2-pack joggers i bomull

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

    2 stk. |  89,50 kr./stk.
  • Fleecevanter - Marineblå/Lys rosa
    -29%

    Fleecevanter

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Bomullscaps med motiv - Rød/Biler
    -66%

    Bomullscaps med motiv

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • 4-pack reparasjonslapper - Rød/Spidey/Lys blå/Lilo & Stitch/Rød/Hello Kitty/Gul/Pokémon/Rosa/CapyFun/Lilla/KPop Demon Hunters
    -30%

    4-pack reparasjonslapper

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

    4 stk. |  22,50 kr./stk.
  • Sløyfe - Marineblå/Lys beige/Lys grønn/Stripet
    -29%

    Sløyfe

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Fleecevanter - Lys rosa/Marineblå
    -29%

    Fleecevanter

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Skinny fit Fôret jeans - Mørk grå/Denimblå/Denimsort/Lys denimblå
    -47%

    Skinny fit Fôret jeans

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Joggers - Kakigrønn/Brun/Mørk rød/Kakigrønn
    -52%
    H&M Adorables

    Joggers

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Loose Fit Jeans - Lys denimblå/Dinosaurer
    -66%

    Loose Fit Jeans

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Joggers med press - Sort/Mørk grå
    -35%

    Joggers med press

    Rabattert pris 149,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • Mørkeblå bukser i teksturert bomullstwill presenteres forfra, med elastisk snøring i midjen og en falsk gylf samt diagonale sidelommer. De løstsittende buksene smalner ved bena, som er oppbrettet ved mansjettene med en synlig knappestolpe.
    -66%

    Roll up-bukse i bomull

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • Fleecevotter - Marineblå/Lys rosa
    -29%

    Fleecevotter

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • 2-pack reparasjonslapper - Rød/Jordbær
    -29%

    2-pack reparasjonslapper

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 69,99 kr.

    2 stk. |  25,00 kr./stk.
  • Tekstiloppfrisker - Hvit/Herbalist Garden
    -22%
    Five Oceans

    Tekstiloppfrisker

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    505 g |  275,25 kr./1 kg
  • Løpebukse med DryMove™ - Sort/Hvit/Grå/Sort
    -42%
    H&M Move

    Løpebukse med DryMove™

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 429,00 kr.

  • Truckercaps med motiv - Mørk blå/Spider-Man/Tåkegrønn/Minecraft
    -30%

    Truckercaps med motiv

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

  • 2-pack pologensere - Sort/Hvit/Marineblå/Hvit
    -22%

    2-pack pologensere

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • Ørevarmere med motiv - Sort/Spider-Man
    -27%

    Ørevarmere med motiv

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • 5-pack T-shirt i trikot - Rød/NASA/Mørk grønn/Dinosaurer/Mørk blågrønn/Dinosaurer/Cream/Mørk beige/Marineblå/Seilbåt/Lys gråmelert/Gravemaskiner/Blå/Dyr fra havet/Gul/Løve
    -33%

    5-pack T-shirt i trikot

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    5 stk. |  39,80 kr./stk.
  • T-shirt i bomull - Lys blå/Stripet/Hvit/Hvit/Lys rød/Lys turkis/Hvit/Mørk rød stripet/Lys gråmelert/Marineblå/Marineblå/Hvit stripet/Tåkegrønn/Stripet/Sort/Tåkeblå
    -25%

    T-shirt i bomull

    Rabattert pris 44,99 kr.Ordinær pris 59,99 kr.

  • Jakke i teddy - Klarblå/Lys grå
    -30%

    Jakke i teddy

    Rabattert pris 229,00 kr.Ordinær pris 329,00 kr.

  • Hettegenser med trykk - Lys grå/Net Nation/Blå/03/Gråmelert/New York
    -70%

    Hettegenser med trykk

    Rabattert pris 44,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • 5-pack mønstret guttetruse - Marineblå/Marvel Comics
    -34%

    5-pack mønstret guttetruse

    Rabattert pris 119,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    5 stk. |  23,80 kr./stk.
  • Joggers med broderier - Marineblå/Tennis/Grønn/Everyday Club
    -22%

    Joggers med broderier

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.