Salg - Jente 2-8 År

359 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Vannavvisende boblejakke - Rosa/Marineblå/Sort/Marineblå
    -55%

    Vannavvisende boblejakke

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • 2-pack Utsvingt jeggings - Lys blå/Sort/Sort/Lys denimblå
    -33%

    2-pack Utsvingt jeggings

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    2 stk. |  99,50 kr./stk.
  • Leggings i bomull - Sort/Lys rosa/Hjerter/Lys beige/Leopardtrykk
    -25%

    Leggings i bomull

    Rabattert pris 44,99 kr.Ordinær pris 59,99 kr.

  • Pyjamas i trikot - Rosa/Bluey/Cream/Disney-prinsesser/Lys lilla/Disney-prinsesser/Rosa/Peppa Gris/Rosa/Mønstret/Cream/Hello Kitty/Lys blå/Lilo & Stitch/Lys rosa/My Melody
    -30%

    Pyjamas i trikot

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Fleecevanter - Marineblå/Lys rosa
    -29%

    Fleecevanter

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Quiltet skulderveske - Lys rosa/Kirsebær/Cream

    Quiltet skulderveske

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 109,00 kr.

  • 4-pack reparasjonslapper - Rød/Spidey/Lys blå/Lilo & Stitch/Rød/Hello Kitty/Gul/Pokémon/Rosa/CapyFun/Lilla/KPop Demon Hunters
    -30%

    4-pack reparasjonslapper

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

    4 stk. |  22,50 kr./stk.
  • 2-pack finstrikket strømpebukse - Dark red/Teddy bears/Hvit/Regnbuer/Rosa/Enhjørning/Gullfarget/Glitrende/Grå/Glitter/Lys grå/Glitter
    -22%

    2-pack finstrikket strømpebukse

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • Mønstret bomullspyjamas - Cream/Bambi
    -45%
    DISNEYxSANDERSON H&MHOME

    Mønstret bomullspyjamas

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • En rosa A-linje kordfløyelskjørt vises fra forsiden, med en teksturert elastisk midje, en rad med mørkebrune knapper som går nedover midten, og to rektangulære lappelommer foran.
    H&M Adorables

    A-lineskåret skjørt i cord

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 199,00 kr.

  • Fleecevanter - Lys rosa/Marineblå
    -29%

    Fleecevanter

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • 4-pack hårspenne - Rosa/Halloween/Lys rosa/Enhjørning
    -29%

    4-pack hårspenne

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 69,99 kr.

    4 stk. |  12,50 kr./stk.
  • Ballerinasko i velur - Mørk rød
    -31%

    Ballerinasko i velur

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • 4-pack hårspenne - Lys rosa/Enhjørning/Rosa/Halloween
    -29%

    4-pack hårspenne

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 69,99 kr.

    4 stk. |  12,50 kr./stk.
  • Sweatshirt med trykk - Lys gråmelert/Minni Mus/Cream/Minni Mus
    -39%

    Sweatshirt med trykk

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • 2-pack vanter - Lys turkis/Lys rosa
    -29%

    2-pack vanter

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

    2 stk. |  35,00 kr./stk.
  • Pointellestrikket kjole med krage - Lys beige

    Pointellestrikket kjole med krage

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 249,00 kr.

  • Sweatshirt med motiv - Cream/Minni Mus
    -30%

    Sweatshirt med motiv

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Sweatshirt med trykk - Hvit/Hello Kitty/Cream/Hello Kitty/Cream/Hello Kitty/Lys blå/Cinnamoroll/Rosa/Lilo & Stitch
    -55%

    Sweatshirt med trykk

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • 3-pack singlet i bomull - Hvit/Kirsebær/Lys rosa/Mønstret/Lys rosa/Lys beigemelert/Lys gul/Sitroner
    -61%

    3-pack singlet i bomull

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    3 stk. |  23,33 kr./stk.
  • Fleecevotter - Marineblå/Lys rosa
    -29%

    Fleecevotter

    Rabattert pris 69,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • 2-pack reparasjonslapper - Rød/Jordbær
    -29%

    2-pack reparasjonslapper

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 69,99 kr.

    2 stk. |  25,00 kr./stk.
  • Tekstiloppfrisker - Hvit/Herbalist Garden
    -22%
    Five Oceans

    Tekstiloppfrisker

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    505 g |  275,25 kr./1 kg