Øreringer

52 produkter
[ 1 ] Filter
filters Runde øredobber have been applied and sort Anbefalt has been applied
  • Runde øredobber - Sølvfarget
    -20%

    Runde øredobber

    Rabattert pris 48,00 kr.Ordinær pris 59,99 kr.

  • Chunky kreolsett - Sølv/Gull
    -20%
    & Other Stories

    Chunky kreolsett

    Rabattert pris 256,00 kr.Ordinær pris 320,00 kr.

  • 2 par vanntette runde øredobber - Gullfarget
    -20%
    H&M Premium Selection

    2 par vanntette runde øredobber

    Rabattert pris 239,20 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    2 stk. |  119,60 kr./stk.
  • 2 par vanntette øredobber - Gullfarget
    -20%
    H&M Premium Selection

    2 par vanntette øredobber

    Rabattert pris 239,20 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    2 stk. |  119,60 kr./stk.
  • Chunky kreolsett - Gull/Sølv
    -20%
    & Other Stories

    Chunky kreolsett

    Rabattert pris 256,00 kr.Ordinær pris 320,00 kr.

  • 6 par runde øredobber - Gullfarget
    -20%

    6 par runde øredobber

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    6 stk. |  19,87 kr./stk.
  • Runde øredobber - Gullfarget
    -20%

    Runde øredobber

    Rabattert pris 79,20 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Et sett med fire par gullfargede øredobber vises i en vertikal oppstilling med polerte, halvmÃ¥neformede design. De to øverste parene bestÃ¥r av Ã¥pne øre cuffs i smÃ¥ og mellomstore størrelser, mens de to nederste parene viser hoop-øredobber med stiftlÃ¥s og sommerfuglbakstykker.
    -20%

    4 par øredobber og ear cuffs

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    4 stk. |  29,80 kr./stk.
  • Runde øredobber - Sølvfarget/Gullfarget
    -20%

    Runde øredobber

    Rabattert pris 79,20 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • SmÃ¥, teksturerte metalløredobber i hoop-stil med perledesign bæres av modellen. Øredobbene er stylet med en høy, volangkrage og en kremfarget, teksturert kappe.
    -20%

    6 par runde øredobber

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    6 stk. |  19,87 kr./stk.
  • Runde øredobber - Gullfarget/Sølvfarget
    -20%

    Runde øredobber

    Rabattert pris 79,20 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Runde øredobber - Gullfarget/Lys rosa/Gullfarget/Mørk orange
    -20%

    Runde øredobber

    Rabattert pris 79,20 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Runde øredobber og ear cuffs - Gullfarget/Sølvfarget
    -20%

    Runde øredobber og ear cuffs

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    6 stk. |  19,87 kr./stk.
  • 6 par øredobber - Gullfarget/Mørk rød
    -20%

    6 par øredobber

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    6 stk. |  19,87 kr./stk.
  • Chunky kreoler - Gull/Sølv
    -20%
    & Other Stories

    Chunky kreoler

    Rabattert pris 232,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Hjerte-anheng kreoler - Sølv/Gull
    -20%
    & Other Stories

    Hjerte-anheng kreoler

    Rabattert pris 232,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • 6 par øredobber - Sølvfarget
    -20%

    6 par øredobber

    Rabattert pris 199,20 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

    6 stk. |  33,20 kr./stk.
  • Vanntette runde øredobber - Gullfarget
    -20%
    H&M Premium Selection

    Vanntette runde øredobber

    Rabattert pris 199,20 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

  • Et sett med sju øredobber og øre cuffs i blandet metall ligger vendt mot front og viser frem polerte overflater i gulltone og sølvtone. Sortimentet bestÃ¥r av en kraftig, sirkelformet øre cuff, et par tynne Ã¥pne cuffs, et par tykke halvmÃ¥neformede cuffs og et par brede, C-formede hoop-øredobber med post-back-lukking.
    -20%

    Øredobber og ear cuffs

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    6 stk. |  19,87 kr./stk.
  • Chunky kreoler - Sølv/Gull
    -20%
    & Other Stories

    Chunky kreoler

    Rabattert pris 232,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Sett med kreoler - Gull
    -20%
    & Other Stories

    Sett med kreoler

    Rabattert pris 232,00 kr.Ordinær pris 290,00 kr.

  • Runde øredobber - Gullfarget/Mørk orange/Gullfarget/Lys rosa
    -20%

    Runde øredobber

    Rabattert pris 79,20 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

  • Vridde runde øredobber - Gullfarget
    -20%

    Vridde runde øredobber

    Rabattert pris 159,20 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • 6 par øredobber og ear cuffs - Gullfarget/Sølvfarget
    -20%

    6 par øredobber og ear cuffs

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    6 stk. |  19,87 kr./stk.
  • Runde øredobber - Rød/Gullfarget
    -20%

    Runde øredobber

    Rabattert pris 119,20 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

Øreringer

Shop øreringer og finn enkle hverdagsstiler til flere hull i ørene, i tillegg til tøffe statementøreringer til fest og kvelder på byen. Velg en flerpakning med forgylte øreringer i flere størrelser og design – finn søte huggies i bambusstiler og strass og perler. Vi har også mange sølvøreringer med store og små ringer. Prøv noe nytt med trendy, gjennomsiktig plast og fargerike øreringer, eller se våre ringer og halssmykker.