Kjøkkenutstyr

13 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Blandebolle i stengods - Grønn
    -33%

    Blandebolle i stengods

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • 2-pack kopp og skål i stengods - Lys beige/Rosa

    2-pack kopp og skål i stengods

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 109,00 kr.

  • 2-delt sett ildfast form - Hvit
    -54%

    2-delt sett ildfast form

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    2 stk. |  69,50 kr./stk.
  • Furniture polish - Gul
    -39%
    Häxan

    Furniture polish

    Rabattert pris 54,99 kr.Ordinær pris 89,99 kr.

  • Duk i linmiks med broderier - Hvit/Krabber/Blå/Fisk
    150x320 cm

    Duk i linmiks med broderier

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 399,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 299,00 kr.

  • 2-pack munnblåst coupe-glass - Transparent/Olivengrønn/Transparent
    -33%

    2-pack munnblåst coupe-glass

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    2 stk. |  99,50 kr./stk.
  • En klar glasskanne er synlig, med en høy, sylindrisk kropp med vertikale riller, en helletut på venstre side og et buet håndtak på høyre side, mens den hviler på en klar, rund base.
    -37%

    Karaffel i riflet glass

    Rabattert pris 189,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Duk i linmiks med broderier - Blå/Fisk/Hvit/Krabber
    150x320 cm

    Duk i linmiks med broderier

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 399,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 299,00 kr.

  • Simple - Simple
    -38%
    Ebury Press

    Simple

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 449,00 kr.

  • 2-pack asjett i stengods - Rosa/Lys beige

    2-pack asjett i stengods

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 89,99 kr.

    2 stk. |  40,00 kr./stk.
  • Karaffel i riflet glass - Transparent/Rosa/Transparent
    -47%

    Karaffel i riflet glass

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

Kjøkkenutstyr

Enten du planlegger et middagsselskap eller bare leter etter noen nye kjøkkenideer, har vi alt du trenger for å imponere gjestene dine i hjertet av ditt hjem. Ute etter nytt servise? Ta en titt på vårt utvalg av skåler, tallerkener og Servietter og oppdag mange vakre mønstre eller nøytrale design. Bla gjennom vår samling av tekstiler og finn fantastiske duker, sitteputer og serveringsutstyr. Oppdag praktisk, men estetisk kjøkkenoppbevaring, samt bordskåner, bestikk og annet tilbehør. Se hele utvalget nå.