Ringer

63 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Tofarget ring - Gullfarget/Sølvfarget
    H&M Studio

    Tofarget ring

     379,00 kr.

  • 9-pack ring - Sølvfarget/Gullfarget

    9-pack ring

     99,00 kr.

    9 stk. |  11,00 kr./stk.
  • 9-pack ring - Gullfarget

    9-pack ring

     149,00 kr.

    9 stk. |  16,56 kr./stk.
  • 10-pack ring - Gullfarget

    10-pack ring

     199,00 kr.

    9 stk. |  22,11 kr./stk.
  • Metallringer i ulike design, inkludert to med uregelmessige perlemorsaktige harpikskuler, bæres pÃ¥ modellens fingre. Ringene i gull- og sølvtoner er stylet sammen pÃ¥ sammenslÃ¥tte hender, og skaper en kontrast mot en svart skinnjakke.

    3-pack ring

     199,00 kr.

    3 stk. |  66,33 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget/Mørk blå/Gullfarget/Rød/Gullfarget/Tåkeblå

    3-pack ring

     149,00 kr.

    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget/Rød/Gullfarget/Mørk blå/Gullfarget/Tåkeblå

    3-pack ring

     149,00 kr.

    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • 10-pack ring - Gullfarget

    10-pack ring

     99,00 kr.

    10 stk. |  9,90 kr./stk.
  • 5-pack ring - Gullfarget

    5-pack ring

     149,00 kr.

    5 stk. |  29,80 kr./stk.
  • 4-pack ring - Mørk brun/Gullfarget/Lys grønn/Gullfarget

    4-pack ring

     149,00 kr.

    4 stk. |  37,25 kr./stk.
  • 2-pack vanntett ring - Gullfarget
    H&M Premium Selection
    2 stk. |  149,50 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget/Gullfarget/Sølvfarget

    3-pack ring

     149,00 kr.

    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget/Sølvfarget/Gullfarget

    3-pack ring

     149,00 kr.

    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget

    3-pack ring

     149,00 kr.

    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • Tre metallringer i forskjellige design presenteres, alle vendt mot fronten. En gullfarget åpen mansjettring har avrundede ender, en mørk brun emaljert båndring viser små røde steiner, og en lys rosa emaljert båndring fremviser en sentral svart oval stein.

    3-pack ring

     149,00 kr.

    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget/Brun/Lys rosa

    3-pack ring

     149,00 kr.

    3 stk. |  49,67 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget/Sølvfarget

    3-pack ring

     299,00 kr.

    3 stk. |  99,67 kr./stk.
  • 5-pack rings - Gullfarget

    5-pack rings

     149,00 kr.

    5 stk. |  29,80 kr./stk.
  • 2-pack ring - Gullfarget
    H&M Premium Selection

    2-pack ring

     299,00 kr.

    2 stk. |  149,50 kr./stk.
  • 3-pack ring - Gullfarget/Cream

    3-pack ring

     249,00 kr.

    3 stk. |  83,00 kr./stk.
  • 2-pack ring - Sølvfarget/Transparent

    2-pack ring

     249,00 kr.

    2 stk. |  124,50 kr./stk.
  • 4-pack ring - Lys grønn/Gullfarget/Mørk brun/Gullfarget

    4-pack ring

     149,00 kr.

    4 stk. |  37,25 kr./stk.

Ringer