Indret med lys
Krans med julekugler
129,00 kr.
Duftlys i beholder af glas
69,99 kr.
Cylinderformet pude med striber
199,00 kr.
Broderet bademåtte
129,00 kr.
Væglysestage i rustfrit stål
199,00 kr.
Julepynt i glas
49,99 kr.
Pudebetræk med broderet motiv
79,99 kr.
Stor lysdekoration i stentøj
179,00 kr.
2-pak pudebetræk i bomuld
69,99 kr.
2 stk. | 35,00 kr./stk.Pudebetræk med broderet motiv
79,99 kr.
1-pak bredt gardinfag
299,00 kr.
Pudebetræk i canvas med tryk
69,99 kr.
Krans af klokker
249,00 kr.
Duftlys i beholder af glas
69,99 kr.
Pudebetræk med broderet motiv
129,00 kr.
Pudebetræk i canvas med tryk
69,99 kr.
Duftlys med to væger
179,00 kr.
4-pak julepynt
69,99 kr.
4 stk. | 17,50 kr./stk.Mønstret pudebetræk i canvas
79,99 kr.
Morgenkåbe i bomuldsfrotté
399,00 kr.
Broderet pudebetræk
99,00 kr.
2-pak julepynt i strå
49,99 kr.
2 stk. | 25,00 kr./stk.Julestrømpe
99,00 kr.
- H&M Premium Selection
Stjerneformet lampeskærm i papir
129,00 kr.
Duftlys med roterende dekoration.
199,00 kr.



















